Як зменшити розмір носа. зменшення носа в домашніх умовах.

Візуально зменшити ніс за допомогою макіяжу - це цілком здійсненна задача. Вся хитрість полягає в тому, що, використовуючи темні і світлі відтінки, можна змінити форму носа і зорово скорегувати його розмір. За допомогою певних навичок макіяжу зменшити ніс досить просто. Але необхідно враховувати не тільки форму носа, а й інших частин обличчя.
Вам знадобиться
  • тональний крем
  • мерехтлива пудра
  • рум'яна
Інструкція
1
Щоб візуально підкоригувати форму носа, необхідна наявність в косметичці декількох відтінків тонального крему. За базовий відтінок візьміть той, який більш точно відповідає кольору вашої шкіри. Також будуть потрібні відтінки на півтону темніше і на півтону світліше цього. У тонального засобу текстура повинна бути щільною. Нанесений крем повинен виглядати максимально природно.
2
Якщо ви володарка широкого носа, нанесіть на спинку носа і перенісся світліший тон, а темніший тонального засобу - на крила носа. Щоб зменшити довжину носа, на перенісся накладіть тональний крем світлого тону, а потім на кінчик носика - темний. Необхідно створити між тонами плавний перехід. Скорегувати форму великого носа можна шляхом нанесення на нього більш темного тонального засобу.
3
Збільшити необхідні ділянки можна за допомогою блиску. Його надає мерехтлива пудра. Щоб змістити акценти з носа в макіяжі, при нанесенні на виступаючі частини скул рум'ян злегка Мазнєв ними кінчик носа. Тільки використовуйте рум'яна бронзових і помаранчевих відтінків, але тільки не рожеві.
4
Користуйтеся губками для макіяжу, це дозволить вам добитися плавних переходів при нанесенні тонального крему. Щоб макіяж виглядав природним, легкими рухами видаліть зайве тональний засіб змоченою у воді губкою. Не забудьте поверх тонального засобу трохи припудрити обличчя.
5
Сильний вплив на візуальне враження від форми і величини носа надають брови. Товсті брови, навіть якщо їх форма близька до ідеальної, будуть акцентувати увагу на ніс. Занадто вузькі, світлі брови і брови з прямою формою також не дають зменшити ніс за допомогою макіяжу. Віддайте перевагу бровам з вигином і з напівкруглої формою.
6
Риси обличчя слід вважати гармонійними, якщо вони співрозмірні один одному. Розміри брів, очей, носа, лоба, щік і губ повинні бути певних пропорцій. Якщо у вас великий ніс, укрупнювального інші риси обличчя, це зробить ніс на їх тлі менш помітним. За допомогою макіяжу збільште губи, очі, подовжите брови, і вже за ніс можна сильно не переживати.
У всякій зовнішності є своя родзинка, і великий ніс може стати однією з них. Якщо ж ви розцінюєте його як недосконалість, є можливість виправити ситуацію за допомогою декількох хитрих прийомів.
Інструкція
1
Перед тим як приступити до корекції форми носа, обзаведіться кількома тональними засобами різних відтінків. Базовим вважається відтінок, максимально ідентичний вашому кольору обличчя. Вдобавок до нього знадобляться кошти на півтону світліше і на півтону темніше базового.
2
Текстура тонального засобу при цьому повинна бути досить щільною, легке і напівпрозоре не впорається з таким завданням, як візуальна корекція форми носа.
3
Крупний ніс в цілях зорового зменшення повністю покривають більш темним тоном.
4
Якщо ніс ще й широкуватий, необхідно покрити спинку носа і перенісся світлим тоном. На крила же нанести темний. Якщо ніс задовгий, перенісся повинна бути освітлена, а кінчик - затемнений.
5
При нанесенні тональних кремів необхідно дотримуватися плавність переходів відтінків. Для цього змочіть губку для макіяжу в воді і приберіть надлишки крему. Зверху нанесіть трохи пудри.
6
На візуальне сприйняття носа дуже впливає зовнішній вигляд ваших брів. При великому носі не рекомендується мати товсті брови, вони дуже притягують увагу до центральної частини обличчя. Горизонтальні брови і брови-ниточки також протипоказані. Краще надати бровам гарний вигин або напівкруглу форму, вискубати їх до середньої товщини.
7
Як альтернативу можна попрацювати з іншими частинами особи, щоб візуально укрупнити їх під стати носі. За допомогою макіяжу зробіть очі більшими, подовжите лінію брів. Акцент в області очей і брів дійсно йде жінкам з великим носом.
8
Об'ємна стрижка стане помічником, якщо у вас великий ніс. Волосся краще залишити середньої довжини, але в індивідуальних випадках підійде і коротка стрижка.
9
Обсяг при цьому потрібно сконцентрувати на потилиці, а особа відкрити. З цієї причини власницям великих носів йдуть начісування. Добре виглядатимуть також пишні кучері.
10
Від чубчика відмовтеся, тому як закривати лоб не рекомендується при великому носі. Може підійти тільки асиметрична або дуже коротка чубчик, але не довга і пишна. Що стосується кольору волосся, найбільш вдалими вважаються світлі тони і нестандартні яскраві відтінки.
11
Жінкам з великим носом пропонується навіть робити спеціальну гімнастику для носа, яка допоможе злегка скорегувати його форму. Потрібно затиснути кінчик носа пальцями і тягнути його вгору, а нижню губу опускати до підборіддя. Стверджується, що така вправа здатне дати видимий ефект.