Як скласти рекламний текст. рекламний текст магазину жіночого одягу.

Просування товару немислимо сьогодні без реклами. При всьому різноманітті форм і способів подачі рекламної інформації однією з найпопулярніших і дієвих залишається друкована реклама. Ядро її - текст . Як грамотно скласти легкочитаємий, що запам'ятовується, а головне ефективний по віддачі рекламний текст?
Інструкція
1
Хороший рекламний текст, навіть інтригуючий деякої недоговоренностью і обіцянкою сюрпризів, завжди ясний за змістом і чітко пояснює суть вашого товару чи послуги.
2
У будь тямущою промоакції повинен бути девіз, який би однозначно передавав істота вашої пропозиції і вигоди його для споживача. Постарайтеся включити в рекламний текст оригінальний слоган.
3
Мова рекламного послання, слова і терміни, якими ви оперуєте, повинні бути доречні як для того продукту, що рекламується, так і для тієї цільової аудиторії, якій він адресований. Не використовуйте побитих фраз і кліше, які можна вжити при рекламі будь-якого товару («наші ціни приємно вас здивують», «якість, перевірена часом» і т.д.). Виключіть з тексту слова-пустушки, в яких взагалі немає необхідності.
4
Оптимальний обсяг рекламного тексту - великий плюс. Довгий текст навряд чи буде дочитав до кінця. Не вважайте перший варіант вашого твору остаточним. Нехай він деякий час «відлежиться», і при свіжому погляді ви швидше виявите всі недоліки тексту.
5
Пам'ятайте: ваш потенційний покупець, тобто читач реклами, повинен бути «зачеплений» послідовністю і логічністю викладу ваших рекламних пропозицій. Чітко розбийте текст на короткі блоки з декількох пропозицій, при необхідності виділивши їх кольором, фотографіями, картинками. Завжди представляйте себе на місці покупця. Як ви приймаєте рішення про покупку? Які кроки потрібно пройти, щоб посилити ваше бажання придбати товар?
6
В тексті рекламного послання не можна неадекватно змішувати основне і другорядне. Якщо деталь, то обов'язково «родзинка». В іншому випадку увагу споживача буде мимоволі відвернута від головних аргументів на користь товару чи послуги і не змусить однозначно позитивно оцінити продукт.
7
Постарайтеся писати текст простим, зрозумілим, але живим і цікавою мовою. Але не умничайте - це відштовхує. Емоційності теж має бути в міру.
8
При написанні рекламного тексту викладайте суть пропозиції без прикрашання і найменшої неправди. Якщо ви введете споживача в оману один раз - втратите його назавжди.
Зверніть увагу
В тексті можна «поквапити» покупця зробити покупку (вказати, наприклад, що час продажів зі знижками обмежена), але у заклику до дії не повинно бути тиску або наказу. Висновок: будьте обережні з наказовими конструкціями письмової мови. Графіка при написанні рекламного тексту також дуже важна.Іспользуйте в друкованій рекламі не більше трьох шрифтів і не зловживайте великими літерами.
Корисна порада
Якщо ваш бізнес вже розкручений і у вас є свій логотип, фірмові кольори, бажано знайти для них місце в рекламному тексті, якщо його формат дозволяє зробити це.