Як знайти офіс.

Знайти і орендувати хороший офіс в Москві стає все складніше і складніше. Кількість бажаючих стати орендарями престижного і відносно недорогого офісу тільки зростає, розмір орендної плати - тим більше. Як знайти пристойний офіс за розумну ціну?
Інструкція
1
До оренди офісу в Москві коштує підходити якомога більш серйозно, адже офіс - це не просто місце, куди приходять на роботу співробітники. Від нього залежить імідж компанії. Москва славиться величезним ринком всіляких послуг і не менш величезними пробками на дорогах, тому клієнту буде дуже важливо, щоб ваш офіс розташовувався зручно. Зручно - не значить в самому центрі, проте чим ближче до Садовому кільцю, тим краще. Важливо, щоб до вашого офісу було зручно під'їхати і припаркуватися.
2
Важливо знайти офіс, в повній мірі відповідає потребам того бізнесу, який ви ведете. Розташування офісу туристичної компанії явно має відрізнятися від розташування офісу адвокатського бюро. За загальним правилом, якщо ваш бізнес передбачає прийом клієнтів-громадян (той де туризм, магазини, перукарні тощо), то краще вибирати приміщення на перших поверхах будинків. Їх буде краще видно і в них зручно відразу зайти з вулиці. Якщо клієнти до вас в основному приїжджають (бюро перекладів, юридичні компанії т.д.), то відмінний вибір для вас - бізнес-центр або поверх невеликого особняка в провулку.
3
При пошуку офісу важливо розуміти, що оренда будь-якого приміщення може спричинити за собою певні проблеми, тому потрібно бути дуже уважним під час переговорів з орендодавцем і підписання договору. Потрібно дізнатися, як підведені комунікації до офісу, хто його обслуговує, робить ремонт, чи є охорона і т.д. Має значення наявність кондиціонера і парковки. Незайвим буде з'ясування прав орендодавця на землю - проблеми із землею можуть відбитися і на орендарі. Навряд чи комусь захочеться в один прекрасний день дізнатися, що орендований ним офіс знаходиться в будівлі, визнаному самовільно побудовою і підметі знесенню.
4
Пошук та оренда офісу - справа нелегка і віднімає багато сил у власника бізнесу. Тому є сенс доручити це спеціалізованим компаніям. Як правило, у таких компаній велика база пропозицій офісів для будь-якого бізнесу. Їхні послуги можуть коштувати досить дорого, проте іноді скористатися подібними послугами означає уникнути проблем у майбутньому.