Як лікувати меніск коліна. мініск під коліном лікування.

Найчастіше меніск коліна страждає під час травми. Найбільш схильні до цього захворювання спортсмени, альпіністи, балерини. Він отримує травму через частого згинання та розгинання колінного суглоба. Меніск може пошкодитися по-різному: розірватися, відірватися або розчавити. Якщо вчасно не діагностувати пошкодження меніска, то даний процес може перейти в хронічний перебіг.
Інструкція
1
При пошкодженні меніска в колінному суглобі з'являється різкий біль розлитого характеру. Через деякий час біль локалізується з зовнішньої або внутрішньої сторони колінного суглоба. Це залежить від того, який меніск пошкоджений, латеральний або медіальний. Рухи стають обмеженими. Людині ногу легше тримати в зігнутому положенні, розгинання колінного суглоба заподіює сильний біль. Суглоб починає збільшуватися в об'ємі. В цьому випадку негайно потрібно починати лікування.
2
Лікування залежить від характеру травми, від тяжкості ушкодження. В першу чергу потрібно усунути больовий синдром. Потім визначається, яке лікування потрібно зробити. Оперативне лікування показано, якщо меніск повністю відірвався, роздаючи або відбулося його зміщення і розрив.
3
Під час діагностики, в суглобі виявляється вільний фрагмент, який викликає запалення і заклинювання суглоба. В порожнину суглоба відбувається крововилив. У цих випадках колінному суглобу потрібне хірургічне втручання. Суть операції полягає в зашивании пошкодженої ділянки або повне видалення меніска колінного суглоба. В деяких випадках можна встановити штучний імплантат.
4
Лікарська терапія призначається тільки в тому випадку, якщо розрив або надрив невеликий. Вона полягає в призначенні лікарських препаратів, які благотворно впливають на хрящову тканину і сприяють швидкому загоєнню меніска.
5
Також призначаються болезаспокійливі і протизапальні препарати, комплекс вітамінів групи А, С, Е. На весь період лікування пошкодженого меніска накладають пов'язку з гіпсу або наколінник, які хворий носить близько двох недель.Во час проведена діагностика і правильне лікування, допоможуть повернути колінний суглоб в колишній стан і уникнути ускладнень.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=FV7pYjXAU1U