Як навчитися керувати своїми думками. Як керувати своїми думками.

Щоб зробити своє життя трішки щасливіше - потрібно звільнитися від негативних думок. На перший погляд рецепт простий, але як же застосувати його на практиці? Чи може людина реально контролювати свої думки? Для цього потрібно пройти 5 ступенів.
Інструкція
1
Задуматися над зворотною стороною проблеми.Самий простий спосіб управління думками - думки про протилежне. Якщо ви гнівайтесь на когось - згадайте щось добре і хороше, якщо ви збуджені - уявіть себе в тихому й спокійному містечку.
2
Відбити думки на реальность.Вспомніте що-небудь зі своїх нехороших думок і бажань і уявіть, що це стало реальністю. Ви і правда змінили своїй половинці з колегою, побили свого начальника, викинули телевізор з вікна ... Подумайте скільки страждань це могло б принести вам та іншим людям.
3
Абстрагуватися від своїх мислей.Представьте свої думки у вигляді слайд-шоу, як ніби це не ваші думки, а просто окремі картинки. Вони не мають на вас ніякого впливу, їм не треба вірити чи сподіватися на них.
4
Знайти джерело мислей.У думок завжди є джерело, і цим джерелом є емоції. Емоції - це реакція організму на зовнішній раздражітель.Чтоби знайти корінь проблеми, треба вхопитися за емоцію, подивитися на неї з боку, зрозуміти ее.Представьте свої думки в ідеї емоцій, відчуттів. Ні емоції, ні почуття не можуть бути правильними чи неправильними поки ви їх не втілити в реальність. Просто прийміть свої емоції і расслабьтесь.Восстановіте почуття і думки зникнуть.
5
Боротися з мислямі.Для того щоб боротися зі своїми думками є пара способов.Прідумайте слово, яким ви будете зупиняти себе, наприклад, «стоп», «ні». І якщо до вас в голову закралася небажана думка женіть її вашим чарівним словом.Так ж від думки можна позбутися міні-тілесним покаранням. Наприклад, надіти на руку гумку для паперів і відтягувати її, клацаючи по руці, коли це необхідно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jXFQngynJns
Зверніть увагу
Дана програма виконується не за один день, навіть якщо дуже хочеться. На кожен етап потрібно мінімум 1 день.
Корисна порада
Коли ви прогнали думка - на її місці утворився прогалину і його потрібно обов'язково заповнити якимись іншими думками.