Як лікувати виразковий коліт.

На жаль, причини появи неспецифічного виразкового коліту невідомі, тому до питань профілактики, медикаментозного або, при необхідності, хірургічного лікування захворювання необхідно підійти з усією відповідальністю.
Інструкція
1
Коліт є захворюванням, при якому запалюється оболонка товстого кишечника. Способів лікування цієї хвороби досить багато. Від того, наскільки серйозно хвороба себе проявляє, залежить, який метод лікування застосовується в кожному конкретному випадку.
2
Якщо хвороба проявляється легкими симптомами, її можна усунути, використовуючи антидиарейні кошти. Крім цього, необхідно змінити раціон їжі. Іноді лікарями призначаються клізми і супозиторії, але не рекомендується самостійно вирішувати, що приймати, обов'язково порадьтеся з лікарем. Легкі симптоми можна прибрати за допомогою медикаментів, що продаються за рецептами. Зазвичай лікарі призначають костікостероідние препарати і аміносаліцілати.
3
Якщо хвороба розвивається стрімко, призначають імуномодулятори, щоб запобігти запалення. Їх також треба приймати, щоб не вживати довгий час стероїдні препарати, небезпечні побічними ефектами, одним з яких є остеопороз.
4
Гострий виразковий коліт допомагає лікувати препарат «Инфликсимаб» у випадку, коли прийом костікостероідов не приносить очікуваного ефекту. За допомогою інфліксімаба лікують тканини кишечника.
5
Щоб хвороба залишалася в стадії ремісії, і запобігати напади, рекомендується регулярно приймати медикаменти. Більшість лікарів пропонують для знеболювання застосовувати «Ацетамінофен», він добре знімає запалення.
6
При наявності кровотечі або загострення захворювання, не завжди вдається уникнути хірургічного втручання. Під час операції видаляють товстий кишечник, що призводить до позбавлення від виразкового коліту. Часом операція показана з причини специфічних змін в товстій кишці, які можуть у майбутньому теоретично призвести до розвитку раку. Іноді люди самі просять видалити товсту кишку, щоб поліпшити якість життя.
7
Народні рецепти з використанням таких компонентів, як петрушка, дубова кора, календула або м'ята, допомагають поліпшити самопочуття і прибрати бурчання живота.
Зверніть увагу
У комплексі лікувальних заходів при виразковий коліт важливе місце займають седативні засоби, психотерапія, голковколювання, а також фізіотерапія. Санаторно-курортне лікування проводять в місцевих санаторіях і на бальнеологічних курортах (Кавказькі мінеральні води, Трускавець, Феодосія, Друскінінкай). Якщо виразковий коліт почати лікувати вчасно, прогноз хвороби сприятливий.
Корисна порада
Виразковий коліт - це хронічне захворювання товстої кишки з розвитком виразок у слизовій і крововиливів. Розрізняють гострий і хронічний коліт. Приймати по одній чверті склянки чотири рази на день за півгодини до їди при коліті і ентероколітах. Коментарі лікаря до народних засобів від коліту. Коліт можна лікувати народними способами, але перед цим необхідно проконсультуватися з лікарем, щоб виключити більш серйозну патологію кишечника.