Як лікувати лордоз.

Якщо сколіоз - це деформація хребта в сторону, то лордоз - деформація відділів хребта вперед. Важливо вчасно помітити викривлення і поставити правильний діагноз, тільки в цьому випадку лікування лордозу принесе позитивний результат.
Інструкція
1
Первинний лордоз хребта вимагає оперативного втручання з проведенням подальших реабілітаційних процедур, таких як лікувальна гімнастика, масаж або фізіотерапія. Якщо викривлення хребта з'явилося, як наслідок іншого захворювання, корекцію його треба проводити, застосовуючи носіння бандажа, виконуючи спеціальну гімнастику і лікувальний масаж. Вагітним жінкам, які мають подібні проблеми, бажано носити підтримуючий бандаж, так як його основною функцією є попередження деформації хребта.
2
Метою лікувальної фізкультури є попередження появи негативних факторів, які сприяють створенню, так званого корсета на викривлених ділянках. Позитивна динаміка з'явиться тільки в разі регулярного виконання вправ.
3
Одним з найбільш корисних вправ, що застосовуються при лордозе, вважається наступне: треба лягти на підлогу і покласти ноги на стілець таким чином, щоб між колінними суглобами і стегнами був прямий кут. Наступним кроком треба спробувати просунути ліву руку під поперек з метою усунути утворилася западину. Поперековий відділ повинен якомога ближче наблизитися до підлоги. Втягніть живіт і рухайте таз вперед, це також допоможе прибрати западину. Слід повторювати цю вправу до семи разів.
4
Існують різні комплекси вправ, що сприяють лікуванню лордозу. Вони включають в себе нахили, закидання голови і т.д. Необхідно порадитися з фахівцем і підібрати індивідуальний комплекс, що враховує особливості викривлення хребта.
5
Щоб лікування лордозу проходило ефективно, рекомендується дотримуватися певних правил. Гімнастику треба робити за бажанням, а не з примусу. Втома після занять не повинна бути надто сильною. Дихати під час виконання вправ треба через ніс, не затримуючи дихання під час тренування, це є додатковим навантаженням на органи дихання.