Як знайти друга в Америці.

З того моменту, як Христофор Колумб відкрив Америку, цей континент вабить до себе людей з усього світу. Якщо і ви хочете ближче познайомитися з культурою і життям США, попрактикуватися в англійській і просто поспілкуватися з людиною іншої культури, то шукайте одного по листуванню.
Інструкція
1
Для бажаючих знайти друзів в будь-якій точці світу створено спеціальний сайт - interpals.net. Цей ресурс об'єднує сотні тисяч людей, що переслідують ту ж мету, що і ви - дізнатися більше про життя в інших країнах, підучити іноземну мову, причому не тільки англійську. Можна сміливо писати будь-якого вподобаного людині і заводити знайомства, не боячись бути незрозумілим. До речі, попит на віртуальних вчителів російської у жителів США дуже високий. Послуга за послугу?
2
Ніщо не зближує людей так, як спільні інтереси. Тому легкий спосіб познайомитися з жителем Сполучених Штатів - включитися в спілкування на одному з тематичних блогів або сайтів. Є власником колекції рідкісних марок? Любителем кішок породи сфінкс? А може бути захоплюєтеся розведенням кактусів в домашніх умовах? У кожному разі, тема для бесіди з однодумцями у вас вже є. Крім того, зареєструйтесь в будь-якої соціальної мережі, популярної за кордоном, наприклад, Facebook. Спілкуючись у спільнотах, вам набагато легше буде почати приватну бесіду з вподобаним людиною.
3
Можна спробувати познайомитися з американцем і на будь-якому з безлічі сайтів знайомств. Адже люди шукають не тільки любові, відносин, а й цікавих співрозмовників. Щоб підтримати бесіду, потрібно мати достатньо хороший рівень знання англійської мови. Якщо вам вдасться зачепити співрозмовника, то спілкування можна буде перенести в Skype або ISQ.
4
Якщо ви вмієте легко і невимушено починати бесіду з незнайомими людьми, то використовувати месенджери можна не тільки для продовження розмови, але і для пошуку нових знайомих. Вбийте в рядок пошуку необхідні параметри: країну, стать, вік - краще шукати спілкування серед ровесників. Тільки не починайте розмову стандартним «Hi! How are ur? », А постарайтеся разу зацікавити співрозмовника, розповівши йому трохи про себе і про мету розмови.