Як видалити програму зі списку видалення програм. список установки і видалення програм реєстр.

Список видалення - це перелік прикладного програмного забезпечення, встановленого в операційній системі, який можна знайти в призначеному для установки і видалення програм компоненті ОС Windows. Цей список складається на основі даних в системному реєстрі. Деінсталятор удаляемой програми зобов'язаний вилучити з нього записи про програму, але іноді через збої в процесі видалення або дефектів самого дєїнсталлятора цього не відбувається. У результаті вже віддалена програма залишається в списку.
Інструкція
1
Внесіть необхідні зміни до реєстру самостійно. Зробити це можна за допомогою редактора реєстру зі складу операційної системи. Для його запуску клацніть правою кнопкою ярлик «Мій комп'ютер» на робочому столі і виберіть у меню рядок «Редактор реєстру». Якщо цього ярлика немає на вашому робочому столі, то натисніть клавіші WIN + R, наберіть команду regedit і клацніть кнопку «OK».
2
Створіть резервну копію реєстру - вона може бути потрібна в тому випадку, якщо щось піде не так і доведеться відновлювати реєстр. Відкрийте в меню редактора розділ «Файл» і виберіть рядок «Експорт». У діалозі збереження файлу вкажіть місце зберігання, назва файлу та натисніть кнопку «Зберегти».
3
Перейдіть у розділ Uninstall, послідовно розкриваючи такі папки в лівій панелі редактора: HKEY_LOCAL_MACHINE => SOFTWARE => Microsoft => Windows => CurrentVersion => Uninstall
4
Запустіть компонент установки і видалення програм - вам доведеться звіряти написання назви програми в майстрові деінсталяції і в реєстрі. Клацнувши ярлик «Мій комп'ютер» правою кнопкою миші виберіть у меню рядок «Установка та видалення програм» і дочекайтеся, поки програма складе список.
5
Знайдіть назву проблемної програми, переключіться в редактор реєстру і пошукайте схожу назву серед ключів в гілці Uninstall. Назва в лівій панелі не обов'язково має в точності збігатися з ім'ям в майстрові деінсталяції, але має бути в достатній мірі схоже. Знайшовши, розкрийте його і виділіть параметр з назвою DispiayName - саме з нього деинсталлятор Windows читає назву для відображення у списку. Значення цього параметра в правій панелі повинно в точності відповідати імені у списку.
6
Видаліть знайдений в системному реєстрі ключ. Для цього клацніть його правою кнопкою миші і виберіть рядок «Видалити» в контекстному меню.
7
Закрийте редактор реєстру, а потім закрийте і знову запустіть майстер деінсталяції. Це потрібно, щоб деинсталлятор заново прочитав в реєстрі інформацію і склав список, в якому тепер не повинно бути віддаленої програми.