Як відкрити свої курси. Як написати тренінг з продажів.

Сьогодні, коли ситуація на ринку праці для багатьох виявляється складною, особливо затребувані послуги центрів додаткової освіти. Проводити курси, що дозволяють людям отримати нові практичні навички, а іноді й перекваліфікуватися, вигідно, а великих витрат такого роду діяльність не вимагає. Ось те, що потрібно зробити, якщо ви збираєтеся самостійно організувати проведення освітніх курсів.
Вам знадобиться
  • 1. Приміщення
  • 2. Навчальне обладнання
  • 3. Адміністративний персонал та викладачі
  • 4. Освітні програми для кожного курсу
  • 5. Державна ліцензія
Інструкція
1
Вирішіть, курси за якими спеціальностями ви хочете і маєте можливість проводити, створіть якусь об'єднуючу різнопланові навчальні програми концепцію. Більш-менш стандартний набір дисциплін, звичайний для «центрів підвищення кваліфікації» (бухоблік, кадрове діловодство, секрктарь-референт) може бути доповнений курсами, організованими за принципом тренінгів, розвиваючих ті чи інші особистісні якості.
2
Знайдіть приміщення, в якому проходитимуть навчальні заняття. Вдале і поширене рішення цієї проблеми - оренда площ в якомусь муніципальному освітньому закладі. Можна орендувати навчальні класи лише на час занять і відчутно заощадити на оренді.
3
Запросіть на роботу в ваш центр додаткової освіти викладачів і тих, хто допоможе вирішувати організаційні питання. В штаті потрібно мати декількох секретарів-консультантів, бухгалтера і - бажано - адміністратора. Викладачі залучаються на часткову зайнятість з погодинною оплатою.
4
Закупити необхідне обладнання, якщо такого немає в орендованих вами приміщеннях. Обов'язково знадобиться оснастити один клас комп'ютерами, бажано також використовувати в роботі медіапроектор. Крім того, щоб пройти ліцензування, організація, що проводить професійні курси, повинна розташовувати набором навчальної літератури.
5
Отримайте ліцензію, необхідну для ведення освітньої діяльності. Для цього уявіть в Комітет з освіти всі дані про вашому навчальному закладі (включаючи навчальні програми) і установчі документи.
Корисна порада
Крім базового курсу оволодіння ПК, варто організувати також курси з вивчення ряду найбільш затребуваних в конкретних сферах діяльності комп'ютерних программ.Регістріруйте центр підвищення кваліфікації тільки як недержавна освітня установа (з утворенням юридичної особи).