Як дресирувати ротвейлера. Дресирування ротвейлера в домашніх умовах.

Ротвейлер - велика порода собак, яка цілеспрямовано виводилася, як вірний захисник і охоронець. При правильній дресурі ця собака може бути компаньйоном, сторожем або робочим псом. Дресура при вмісті такого собаки грає головну роль, оскільки ротвейлери, особливо кобели, домінантні собаки. Господарем такого собаки може бути тільки той, хто знає, як правильно виховувати його.
Інструкція
1
Навіть якщо ви людина впевнена, що зможете забезпечити ротвейлеру правильне виховання, в будь-якому випадку дресирування його необхідно довірити професіоналам. Тільки тоді ви зможете бути спокійні за поведінку свого улюбленця і за безпеку людей, які його оточують.
2
Школа дресирування, в якій його будуть навчати, повинна мати міжнародний сертифікат по системі ІПО, що дозволить її інструкторам забезпечити вироблення у вашої собаки навичок слухняності. При роботі з інструктором вам необхідно скоригувати курс дресирування саме для ротвейлера , який буде міститися в домашніх умовах, і якому необхідні навички охоронця, а не службового собаки.
3
У цьому випадку можна приділити менше уваги навчанню аппортировка предметів і подолання перешкод, і сконцентрувати зусилля на керованості і бездоганному виконанні ваших команд. Особливо важливі команди, які можуть перешкодити не бажані покуси. За першою ж такій команді собака повинна зніматися з рукава фігуранта.
4
Разом з інструктором ви повинні скрупульозно відпрацювати всі ситуації і визначити ймовірність того, коли у собаки може не вистачити витримки. Ці ситуації мають бути відпрацьовані особливо чітко і собака в будь-якому випадку повинна бути навчена залишатися на місці, не нападати на людину, якщо вас немає поруч. Ви повинні запобігти можливості такого нападу і всупереч вашому бажанню.
5
Важливим є щеплений собаці навик «облаювання», коли вона обмежується тільки їм і не нападає на людину, утримуючи його на місці до вашого рішення. Дресирування з фігурантом допомагає виробити у собаки уявлення про ворога. В її свідомості це буде людина, що виявляє ознаки агресії, що видає загрозливі крики або бажаючий сховатися в затишному місці. Так ви навчите свого пса відрізняти ворогів від друзів.
6
Виховання вашого пса повинно постійно продовжуватися будинку. Не забувайте, що не всі люди знайомі з основами кінології і вміють поводитися правильно з собаками. Ваша першочергова задача - так виховати ротвейлера, щоб він своїм спокійним і доброзичливим поведінкою викликав до себе доброзичливе ставлення оточуючих. Таку впевненість у своєму другу може дати вам тільки професійна дресирування і хороший зручний намордник, який гарантовано позбавить вас від безлічі проблем.
Зверніть увагу
Відразу обмовимося, ротвейлер - собака одного господаря, іншими словами, він неодмінно повинен шанувати всіх членів сім'ї, але господарем у нього будете ви. У вас з ним повинні встановитися найбільш тонкі психологічні взаємини - він завжди буде від вас дуже сильно залежати. Дресирування ротвейлера починається з того дня, як тільки він з'являється у вашому домі.
Корисна порада
За характером ротвейлер спокійний і врівноважений, обожнює дітей, відданий господареві. Після відповідної дресирування ротвейлер стає слухняним, дресирування ротвейлера як правило, проходить успішно, оскільки ці собаки люблять працювати. Поведінка ротвейлера природно, в зовнішньому вигляді собаки відчувається самобутній і впевнений характер- наслідок стійкої психіки.