Як зберегти молодість шкіри навколо очей.

Шкіра навколо очей в кілька разів тонше, ніж, наприклад, шкіра спини. Вона не містить сальних залоз і є найвразливішою. Старіння шкіри починається саме з цієї зони. «Гусячі лапки» утворюються у багатьох в досить ранньому віці. І глянувши на очі жінки, можна легко вгадати її вік.
Інструкція
1
Для збереження молодості шкіри навколо очей необхідний спеціальний догляд. Знімати макіяж треба спеціальними засобами. Не можна використовувати мило й пінисті розчини. Вони висушують шкіру. Гель або тонік для зняття макіяжу наносять на спонж, і не розтягуючи шкіру, просто прикладають до століття. Через хвилину прибирають, акуратно протираючи область навколо ока. Не можна використовувати жодних різких рухів. Шкіра дуже тонка в даній області і легко травмується.
2
Харчувати і тонізувати шкіру навколо очей теж слід спеціальними засобами. Притому треба враховувати, щоб воно підходило за віком. Існую тоніки для різних віків, вибирайте підходящий.
3
Для тонізації шкіри можуть підійти домашні засоби, наприклад, відвари трав: шавлії, ромашки, календули. Не сильно концентровані відвари наносять на ватяні диски і прикладають на 5-10 хвилин. Так само можна використовувати чайні пакетики. Такі маски відмінно відновлюють шкіру, дають відпочинок очам.
4
Шкірі навколо очей обов'язково потрібно зволоження та живлення. Звичайні крему для обличчя для цього не підходять, вони занадто грубі по структурі для даної області. Необхідно використовувати крему для повік, знову ж таки з урахуванням віку. Догляд за даною галуззю, використання кремів починається зазвичай з 25 років. Очищення ж і тонизирование можна почати набагато раніше.
5
Наносити крем потрібно кінчиками пальців. Спочатку точково, а потім подушечками ніби трохи прибиваючи і розгладжуючи. Неприпустимі грубі рух. І кількість крему, потрібно для області навколо обох очей не повинно перевищувати величини сірникової головки. Не використовуйте багато кошти, це теж негативно позначається на шкірі.
6
Щоб запобігти раннє старіння, захищайте очі і шкіру від ультрафіолетових променів. Знаючи, що проведете на вулиці багато часу, скористайтеся кремом для повік з захистом від ультрафіолету. І не забувайте носити сонячні окуляри.
7
Так само навколо очей часто виникають мімічні зморшки. Але заборонити посміхатися - не має сенсу. Смеющаяся жінка прекрасна незалежно від стану шкіри навколо очей.