Як почистити світлу шкіру.

Світла шкіра сама вибаглива, ніжна і чутлива. Тому всі почервоніння, прищики, подряпини стають помітні буквально відразу. Догляд за такою шкірою повинен бути чуйним, регулярним, і своєрідним. Найчастіше проблеми виникають з чищенням особи.
Інструкція
1
Вранці вмивайтеся мінеральною водою, можна додати у воду кілька крапель лимонного соку. Увечері залишки косметики видаліть спеціалізованим молочком або рідиною для зняття макіяжу і сполосніть обличчя знову ж мінеральною водою.
2
Для глибокого очищення шкіри перевагу віддайте пінкам для глибокого очищення, тоніки і гелі більш агресивні. Скрабом дозволено користуватися тільки один раз в два тижні.
3
При відвідуванні лазні або сауни помасажуйте распаренное особа медом. Крупинки меду сприятимуть отшелушиванию дрібних огрубнули частинок верхнього шару шкіри. Після протріть обличчя кубиком льоду. Це миттєво не тільки завершить очистку шкіри, але і надасть тонізуючу дію.
4
Перед будь глибокої чищенням краще розпарювати обличчя. Досить просто потримати кілька хвилин обличчя над каструлею з киплячою водою, якщо це буде відвар корисних трав (ромашка, календула, м'ята) процедура буде більш приємною і насиченою.
5
Паращук самостійно видавлювати не варто, це може зробити тільки косметолог. Просто обробіть запалену ділянку одеколоном і залиште в спокої. Якщо до вечора прищик не зменшився, скористайтеся спеціальним протівовосполітельнимі кремом, придбати його можна в аптеці. Листик коланхое прикладений до ушкодженої ділянки, також сприяє розсмоктуванню запалення.
6
Скористайтеся приголомшливою всеочисній маскою з білої глини. Сухий порошок глини (він продається в аптеці) розчиніть в кисляку або кефірі. Додайте мед, сік алое. Маску залиште на 15хвилин, змийте теплою водою, обов'язково після нанесіть денний крем.
7
Пігментні плями на шкірі обличчя будуть менш помітні, якщо щодня прикладати на шкіру тертий сиру картоплю. Картопляна маска на все обличчя - прекрасна очищаюча маска, але не потрібно зловживати їй, достатньо 1 раз на тиждень, після застосування пілінгу або скрабу.