Як лікувати гнійні прищі. Як лікувати гнійний прищ на долоні.

Гнійні прищі є одним з можливих варіантів зовнішнього прояву дерматозів - порушень в роботі сальних залоз, пов'язаних з закупорюванням фолікулів сально-волосяних проток. Щоб уникнути ускладнень, необхідно своєчасно почати лікування даного захворювання.
Інструкція
1
Перш за все, ретельно дотримуйтеся особистої гігієни. Крім того, не видавлюйте гнійні прищі. По-перше, після такого варіанта «лікування» на шкірі можуть залишатися рубці, а по-друге, так ви поспособствуете появі нових прищів через те, що дасте інфекції можливість поширитися на здорову шкіру.
2
Локалізація прищів може свідчити про захворювання внутрішніх органів, наприклад, це може бути шлунково-кишковий тракт або ж печінка, тому якщо підозри щодо того, що у вас можуть бути такі захворювання - пройдіть діагностику.
3
При виборі лікування керуйтеся тим, яке у вас кількість прищів і на якій площі шкіри. Так, якщо гнійними прищами покрита більша зона шкірного покриву - обов'язково проконсультуйтеся з фахівцем, який дасть рекомендації щодо найбільш ефективного методу позбавлення від них.
4
Якщо прищів не дуже багато, для їх лікування можете скористатися народними засобами. Наприклад, якщо вони тільки почали з'являтися - ватною паличкою акуратно наносите на них йод. Щоб не нашкодити своїй шкірі, перш ніж починати лікування йодом, переконайтеся, що у вас немає до нього підвищеної чутливості. Крім того, щоб уникнути опіків шкірного покриву, намагайтеся, щоб йод не потрапляв на здорову шкіру навколо прищів.
5
Для лікування прищів можете також використовувати алое - візьміть аркуш цієї рослини, зріжте з нього голки і розріжте його навпіл. Прикладіть лист м'якоттю до прищі і закріпіть за допомогою пластиру. Найкраще зробити це перед сном, а прибрати пластир і алое тільки з ранку.
6
Вилікувати гнійні прищі можна і за допомогою ихтиоловой мазі або ж мазі Вишневського. Нанесіть трохи мазі на спеціальний пластир з м'якою ватною подушечкою посередині (якщо його немає під руками, то можете зробити подушечку з бинта і закріпити її звичайним медичним пластирем). Як і при використанні алое, дану процедуру найкраще проводите перед сном.