Як позбутися від чутливості зубів.

Підвищена чутливість зубів (гіперестезія) - проблема, на якій акцентувати увагу стоматологи почали не так вже й давно. Однак якщо говорити про порожнини рота, то на сьогоднішній день гіперестезія стала одним з найбільш поширених захворювань.
Інструкція
1
З'ясуйте причини, за якими виникла підвищена чутливість, і прийміть заходи до їх усунення. Як правило, серед основних причин - спадкова схильність до слабкої емалі і тріщини емалі внаслідок механічних або хімічних пошкоджень, карієс, оголення кореня або шийки зуба. Крім того, причини можуть бути пов'язані з порушенням обміну речовин, токсикозом вагітних або ендокринними розладами.
2
Відмовтеся від вживання гарячої і холодної їжі, газованої води і від продуктів, в яких підвищений вміст кислоти (до таких, наприклад, можна віднести цитрусові).
3
Нерідко чутливість зубів підвищується через брак в організмі вітаміну А, тому зверніть увагу на свій раціон: обов'язково включайте в раціон яйця, вершкове масло, морква, абрикоси і всі овочі і фрукти жовтого кольору.
4
Хоча б раз на тиждень їжте морську рибу, оскільки в ній міститься необхідний для здоров'я зубів фтор. Багаті фтором також чорний і зелений чай, волоські горіхи, морська капуста.
5
Не використовуйте для приготування їжі алюмінієвий посуд, так як даний метал перешкоджає засвоєнню фтору.
6
Доглядайте за зубами правильно: чистите їх двічі на день м'якою щіткою або щіткою з щетиною середньої жорсткості. Слідкуйте, щоб щітка рухалася вертикально по осі зуба (тобто рухатися вона повинна тільки вгору і вниз), так як при неправильних рухах (в тому числі горизонтальних) з часом буде стиратися зубна емаль, що згодом може призвести до клиноподібним дефектів. Крім того не менше двох разів на рік міняйте зубну щітку.
7
Для чищення зубів використовуйте тільки ті пасти, на яких є позначка «для чутливих зубів». Варто відзначити, що при чутливих зубах під забороною будуть відбілюючі зубні пасти і пасти для видалення зубних відкладень.
8
Відмовтеся від шкідливих для здоров'я зубів звичок, таких як чергування гарячого з холодним, відкушування ниток, відкривання зубами пивних пляшок.