Як уберегти шубу від молі. Як виглядає шуба якщо попід'їдали моль.

Купити красиве виріб з хутра - це не так вже й складно. Важливо зберегти його на багато років у його первозданному вигляді. Головний шкідник для хутра - це моль. Вона заводиться в шубі і починає вигризати шматочки. Річ, зіпсовану цим комахам, одягати вже не можна.
Інструкція
1
Уберегти хутряні вироби від молі можливо. Захищати насамперед потрібно від личинок, а не метеликів. Бо саме вони перші харчуються хутром. Щоб вони не завелися у вас в шафі, ретельно почистіть виріб, перш ніж прибрати його на час, коли носити не будете.
2
Рекомендується хутряні вироби зберігати в спеціальних чохлах. Хороші шуби продаються з ними в комплекті. Або його можна придбати окремо. Шапки ж обернути газетою і покласти в щільно закривається коробку. У такому вигляді загроза появи молі буде набагато менше.
3
Моль не переносить свіжого повітря і сонячного світла. По можливості раз на місяць «прогулюють» шубу . Виносьте її, наприклад, на балкон. Або в будь-яке інше місце, де на неї потрапляють сонячні промені. Зазвичай личинки подібного не переносять і гинуть. Бажано піддавати шубу впливу сонця не менше одного дня.
4
Моль не переносить перепадів температур. І не любить холоду. Тому існують спеціальні холодильні установки для зберігання хутряних виробів. Якщо у вас є можливість, придбайте для себе щось подібне.
5
Регулярно провітрюйте шафи і кімнати, де зберігаються зимові речі. Це теж допомагає позбутися личинок. Робити це краще не рідше одного разу на місяць.
6
Прибираючи на літо хутряні речі, придбайте спеціальні засоби проти молі. Вони бувають в різній формі - від порошку до фумігатора. Їх розміщують в шафі, міняючи кожні 3-6 місяців (точна інформація на коробці). Вони вбивають личинки, але володіють не дуже приємними запахами. Після їх використання, шубу доведеться добре провітрити перед носінням.
7
Від молі можна використовувати ароматне мило. Його укладають у відкритому вигляді в кишеню вироби. Його запах відганяє комах. Таким же ефектом володіють апельсинові кірки (цедра), тютюнове листя, герань. Розмістіть їх в шафі і міняйте, щоб запах не вивітрюється.
8
Не використовуйте нафталін. Він не вбиває личинок молі, які їдять шуби. Давно вже доведено, що він не допомагає. Сучасні засоби, представлені у великій кількості в магазинах, набагато ефективніше.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=e3Gi_UDYPhk