Як наклеїти пучкові вії.

Розкішні, довгі і густі вії - це мрія кожної жінки. Але, на жаль, природа не до всіх так милостива. Однак кому пощастило трохи менше, не варто засмучуватися. Існує кілька способів збільшити обсяг вій і зробити свій погляд виразним: доглядати за ними за допомогою спеціальних косметичних засобів або наростити вії. Найпростіший спосіб нарощування - пучковий.
Вам знадобиться
  • Пучкові вії;
  • Клей для нарощування вій;
  • Пінцет.
Інструкція
1
Нарощування пучкових вій абсолютно безболісно. Якщо у вас здорові очі і шкіра повік, процедура не принесе шкоди. Для нього використовуються пучки з 3 - 7 скріплених воєдино війок. Вії бувають різної довжини, чорного і коричневого кольору, штучні і натуральні.
2
Зніміть з очей макіяж і знежирте підставу вій спеціальним засобом (наприклад, знежирюючим спреєм). Далі приступайте до наклеювання.
3
На віки покладіть паперовими смужки для захисту.
4
На основу пучка вій нанесіть невелику кількість клею для нарощування. Клей можна використовувати безбарвний або чорний. При нанесенні чорного, створюється ефект підведених очей.
5
Пучок візьміть пінцетом, і по напрямку від зовнішнього куточка ока до внутрішнього, приклейте його до основи вій.
6
Цю процедуру виконайте з усіма пучками вій, які необхідно приклеїти. Для вій "на кожен день" вистачить 4 - 5 пучків, для урочистих випадків - до 10 пучків на кожне віко. Пучкові вії можна наклеювати як по всій довжині століття, так і тільки на зовнішній кут ока (так званий "ефект лисячого очі").
7
Нарощені таким способом вії триматися дві - чотири тижні. Після закінчення часу шкарпетки вії почнуть відклеюватися самі поступово і непомітно. Продовжити термін служби такого нарощування можна збільшити за допомогою корекції. Зняти пучки можна в будь-який момент, для цього на ніч Нанасе на повіки оливкову олію, вранці вії легко знімуться.
Зверніть увагу
Пучкове нарощування вій не рекомендується тим, у кого є алергічні захворювання.
Корисна порада
Щоб продовжити термін шкарпетки пучкових вій: - при митті очі не можна розтирати. Можна їх очищати за допомогою легких рухів лосьйоном або молочком; - для повік і вій можна використовувати жирні креми або масла; - під час сну не рекомендується лежати вниз особою; - при жирній шкірі обличчя, слід часто видаляти лосьйоном жир навколо очей.
Жінкам завжди хочеться виглядати добре. При цьому суворій критиці піддається все, в тому числі й вії. Для цього купуються дорогі туші, здатні зробити погляд спокусливим і сексуальним, але більш легким способом вважається наклеювання пучкових вій.
Вам знадобиться
  • Пучкові вії, клей, пінцет, олівець для очей або підводка, туш, зубочистка, дзеркало, ножиці.
Інструкція
1
Оберіть пучкові вії. Справа в тому, що від цього етапу в наслідок буде залежати, наскільки добре виглядає ваш образ. В ідеалі придбані вії повинні бути те ж довжини, що і ваші власні. Тоді погляд буде більш природним. Якщо ж ви трохи помилилися з розміром, то куплені пучки можна буде трохи підрізати.
2
Окресліть лінію росту вій. Для цього можна скористатися підведенням або олівцем. Тонка лінія допоможе вам рівно наклеїти пучки, а також замаскує місця їх прикріплення.
3
Умочіть пучок в клей. Спочатку нанесіть клей на тильну сторону долоні, потім пінцетом візьміть пучок і умочіть його в клей. Все це потрібно робити дуже акуратно, інакше образ може бути зіпсований. Почекайте трохи (20-30 секунд), це потрібно, щоб клей трохи підсох і краще схоплювався. Якщо ви використовуєте вії вперше, то клей вам не знадобиться, виробники продумали цей момент.
4
Після цього насадите пучок до своїх віям. Важливо, щоб він виявився максимально близько до них. Починати нарощування слід з зовнішнього куточка ока, поступово рухаючись до внутрішнього. Уважно стежте за рогом нахилу вій, він повинен бути однаковим, інакше вийде легка асиметрія очей.
5
Закрийте очі. Це необхідно, щоб пучки краще приклеїлися. Тут важливо хоча б пару хвилин не відкривати очі.
6
Перевірте міцність клею. Після закінчення роботи почекайте 20 хвилин і спробуйте звичайної зубочисткою зрушити підставу пучків. Якщо це вийшло, нанесіть невелику кількість клею на зубочистку і поправте пучок.
7
Нанесіть туш на вії. Туш допоможе вам позбавитися від видимої межі приклеєних пучків і власних вій, а погляд стане природним.
Корисна порада
Вибір натуральних вій і гіпоалергенного клею допоможуть вам позбавитися від можливої алергічної реакції - свербіння і печіння.