Як пофарбувати оргскло.

Все більше модні тенденції закликають до мінімалізму в інтер'єрі. Мінімум заставленості меблями - максимум простору і світла. У подібному інтер'єрі дуже добре виглядають вироби з оргскла - журнальні столики, підставки під взуття і навіть тумби. Чудово вписуються й мініатюри з оргскла. При цьому скло не обов'язково має бути прозорим. Дизайнери давно використовують різні прийоми забарвлення цього матеріалу.
Вам знадобиться
  • - поліроль;
  • - фарба;
  • - фільтрувальна папір.
Інструкція
1
Спочатку пополіруйте модель, видаліть подряпини і відколи. Барвний розчин складіть із спирту і барвників. На кожні 100 вагових частин денатурованого спирту або спиртового розчинника візьміть 0,08-0,15 вагових частин фарбника. Можна використовувати спиртові морилки для дерева. Вони містять спирт і барвник. Можете замінити їх розчинними в спирті сухими барвниками.
2
Підготовлений виріб очистіть від забруднень і жирових плям і опустіть на 5-20 хвилин в розчин барвника. Барвник повинен знаходитися в каструлі з гарячою водою.
3
Потім перенесіть виріб в посудину з холодною водою. Після охолодження насухо витираючи фільтрувальної або промокальним папером, м'якою ганчіркою. Щоб додати виробу блиск, злегка відполіруйте його замшею, м'яким фетром. Використовуйте при поліровці спеціальні пасти, наприклад, №5 ГОІ або ЛІК.
4
Ви можете створити з оргскла мініатюру. Спочатку рівномірно заґрунтуйте поверхню скла. Використовуйте світлі грунтовки - білу, сіру. Моделі виходять яскравіше, і ви легше досягнете потрібного відтінку при фарбуванні.
5
Розпорошуйте ґрунтовку з відстані 20-30 сантиметрів. Не можна гарантувати в запиленому приміщенні. Дайте висохнути загрунтованной моделі в чистому сухому місці. Оптимальний час - 30 хвилин.
6
Визначтеся з ескізом і палітрою, а потім приступайте до фарбування. Базовий прокраса проводите товстої пензлем. Хочете рисунок червоного кольору, значить, і попередньо наносите червоний.
7
Фарбу розбавляйте слабо: на 4 частини фарби 1 частина води. Не чіпайте на початковому етапі дрібні деталі малюнка, але ретельно виконуйте кордон між ними.
8
Уявіть, звідки на мініатюру буде падати світло. З гри світлотіні на мініатюрі народжується обсяг. При отрисовке висветленій користуйтеся рідкими фарбами. Пропорція - 1: 1, можна рідині. Не поспішайте.
9
Якщо ви фарбуєте основу мініатюри окремо від дрібних деталей, співпадаючих по стилю і кольору, висветляєтся і затемняйте їх в один час.