Як пов'язати рюкзак.

Рюкзачки дуже зручні. В'язаний рюкзак , складений з прямокутних частин і оброблений шкіряними деталями, порадує оригінальністю і додасть неповторність вашому образу.
Вам знадобиться
  • 400г акрилової пряжі, 2м шкіряної тасьми шириною 2,5 см, спиці № 5, 5.
Інструкція
1
Приготуйте пряжу для в'язання в дві нитки. Наберіть 39 петель і в'яжіть перловим візерунком. Цей візерунок виконуйте таким чином: поперемінно виконуйте одну лицьову петлю і одну - виворітну. При цьому зміщайте візерунок на одну петлю в кожному ряду.
2
На висоті 35 см виконайте отвори для шнура. Для цього закривайте по 1 петлі, розподіляючи їх у наступному порядку: пров'яжіть 4 петлі, 1 закрийте для отвори, повторіть цю дію ще два рази.
3
Тепер зв'яжіть перловим візерунком 9 петель і зробіть один отвір. Повторіть чергування 4 петель перлового візерунка з 1 петлею отвори три рази.
4
провязивая наступний ряд, наберіть закриті петлі. Виконайте 6 рядів перловим візерунком і закрийте всі петлі. Зв'яжіть ще одну таку ж деталь перловим візерунком з отворами для шнура.
5
Зробіть бічні деталі і дно рюкзака. Для цього наберіть 14 петель і зв'яжіть 6 рядів перловим візерунком.
6
У наступному ряду виконайте чергування 4 петель з 1 закритою петлею отвори. Продовжуйте в'язання лицьовій гладдю.
7
Через 103 см від початку в'язання знову виконаєте ряд з отворами для шнура. Шість рядів - перловим візерунком. Закрийте всі петлі.
8
Щоб зв'язати кишеню, наберіть 23 петлі. Зв'яжіть 5 петель перловим візерунком, 13 петель лицьовій гладдю (лицьовій ряд в'яжеться лицьовими петлями, виворітний - виворітними). Потім знову - 5 петель перловим візерунком. На висоті 11 см зв'яжіть 5 рядів перловим візерунком і всі петлі закрийте.
9
В'язану смугу, відповідну боковим деталям і денця, пришийте між двома прямокутними деталями. Зверху пришийте кишеню.
10
Відріжте зі шкіри для застібки кишені дві тасьми завдовжки 22 см і 7 см. Коротким тасьмою закріпіть на кишені пряжку. З довгої тасьми зробіть кручений шнур і Протягніть в отвори верхньої частини.
11
Дві ручки зі шкіри довжиною по 80 см з'єднавши в верхній частині, пришийте до рюкзака.
Корисна порада
Можна пришити до бічних сторонах або нижньому краю бахрому, виконану з шкіри.