Як розмістити відео на YouTube. Як додати відео на youtube в хорошій якості.

Кажуть, краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Опублікований в блозі розповідь про подорож буде набагато цікавіше, якщо він доповнений відеороликом. Досить завантажити відео на YouTube, і ваші друзі побачать ті мальовничі місця, які ви відвідали.
Вам знадобиться
  • Інтернет-браузер
  • Відеофайл для завантаження
  • Доступ в інтернет
Інструкція
1
Створіть акаунт на YouTube. Для цього потрібно відкрити в браузері сторінку http://www.youtube.com і клацнути по кнопці «Створити акаунт».
2
Заповніть реєстраційну форму: придумайте і введіть ім'я користувача, вкажіть країну, дату народження, стать і підтвердіть свою згоду з Умовами використання YouTube, Умовами надання послуг Google та політикою конфіденційності натисканням на кнопку «Приймаю».
3
На сторінці, введіть пароль, «капчу» (особливим чином деформовані букви і цифри) і натисніть на кнопку «Створити акаунт».
4
Дочекайтеся листи на вказану при реєстрації адресу електронної пошти. У листі ви отримаєте посилання для підтвердження адреси. Перейдіть по посиланню. Аккаунт на YouTube створений.
5
Натисніть на посилання «Додати відео», яка розташована в правій верхній частині сторінки. На сторінці, клацніть по посиланню «Додати відео». У вікні провідника виберіть на одному з дисків свого комп'ютера відеофайл для розміщення на YouTube. Файл, який передбачається розмістити, повинен бути не довше 15 хвилин і не перевищувати 2Гб за розміром. Клацніть по кнопці «Відкрити».
6
Дочекайтеся закінчення завантаження відео. Вкажіть назву відео, додайте опис і ключові слова. Натисніть на кнопку «Зберегти зміни». Після закінчення обробки відео буде розміщено на YouTube і доступно для перегляду.
Зверніть увагу
Відео, завантажувати на YouTube, піддається постобробці. Будь постобработка знижує якість відео, тому вибирайте для завантаження файли хорошої якості.
Корисна порада
Опис і ключові слова до розміщеного відео додавати не обов'язково, але бажано. Грамотно підібрані ключові слова полегшують пошук відео на YouTube. Крім того, оскільки YouTube об'єднує користувачів з різних країн, ключові слова бажано підбирати по-російськи і по-англійськи. Це збільшить шанс того, що розміщене відео буде переглянуто великою кількістю користувачів YouTube.