Як упакувати іграшку. Як упакувати м'яку іграшку.

Чаші всього іграшка дарується дитині в якості подарунка. І упаковка для неї залежить від оздоблення, конструкції та інших особливостей виробу. Настільні ігри, технічні іграшки, ляльки упаковуються в індивідуальні коробки. Дрібні іграшки укладаються в коробки по кілька штук. Причому це можна зробити своїми руками.
Вам знадобиться
  • - Ножиці;
  • - клей;
  • - аркуш ватману;
  • - кольорова фольга;
  • - гофрований папір.
Інструкція
1
М'яку іграшку можна подарувати в прозорому пакеті. Але набагато цікавіше вийде, якщо вкласти в лапки ведмедики або зайця подарунок меншого розміру. Вийде своєрідний сюрприз від зайчика або ведмедика.
2
Порадуйте дитини подарунком, який упакований в коробку у вигляді великої цукерки. Візьміть прямокутний аркуш ватману. Він повинен бути відповідного розміру, щоб туди вільно помістилася іграшка. Поверніть лист так, щоб вийшла труба. Скріпіть краю труби скотчем або клеєм ПВА.
3
Помістіть в отриману ємність подарунок. З двох кінців по периметру труби наклейте невеликі прямокутники з обгорткового паперу. Прямокутники перетяните красивою стрічкою. Упаковку можна розмалювати малюнками або приклеїти на неї аплікацію.
4
Наступна оригінальна упаковка для іграшки - цукеркова гірлянда. Наприклад, ви купили подарунок для хлопчика - паровоз. Приберіть заводську упаковку.
5
Оберніть іграшку м'яким папером або ватою. Візьміть кольорову барвисту фольгу. На середину фольги покладіть іграшку і загорніть її по довжині паровоза з вагончиками. Кожну секцію деталей перетяните яскравою пакувальної стрічкою. Кінчики фольги перев'яжіть.
6
З фольги іншого кольору виріжте квадрати. Кожен квадрат стисніть пальцями в середині, щоб він прийняв форму банта. Зробивши кілька бантів, прикріпіть їх в місця перетяжки деталей паровозика. У вас вийде цукеркова гірлянда.
7
Дитині буде приємно отримати подарунок в упаковці, яка схожа на різнокольорову рибку. Візьміть гофровану папір квадратної форми. На середину покладіть невеликий подарунок.
8
З'єднайте краю в пучок і перев'яжіть його стрічкою. Ножицями підрівняйте кінчики, надаючи їм форму хвоста. Надайте отриманої упаковці форму тіла рибки.
9
З невеликих квадратиків зробіть плавники і приклейте їх зверху і з боків. З чорного паперу виріжте два кружечка і приклейте їх в місця для очей.
10
Подарункова упаковка для іграшки - важливий атрибут дарування. Вона повинна бути безпечною для дітей і барвистою. Упаковка повинна легко відкриватися. Зроблена вашими руками вона викличе радість і здивування оточуючих.