Як плести фенечки з ниток з ім'ям. Фенечки з іменами.

Іменні фенечки - кращий пам'ятний подарунок, який один друг може подарувати іншому. Виготовивши таку фенечку власними руками і подарувавши її близькій людині, ви можете бути впевненими в тому, що ця дрібниця буде цінуватися їм особливо, так як зберігає тепло ваших рук, і ви вклали в фенечку свої творчі сили.
Вам знадобиться
  • - кольорові нитки муліне двох кольорів,
  • - шпилька.
Інструкція
1
Відріжте вісім ниток муліне однакової довжини одного кольору, яким будуть сплетені букви, а потім відріжте п'ять ниток такої ж довжини іншого фонового кольору. Одна з цих ниток повинна бути довше інших - ця нитка буде основною.
2
Для того щоб цієї нитки вистачило на обплітання всій фенечки, ви можете використовувати цілий моток, що не відрізаючи її. Викладіть нитки в правильному порядку - зліва повинно бути дві фонових нитки, потім всі вісім ниток іншого кольору, праворуч знову дві фонових нитки, плюс довга робоча нитка. Кінчики ниток зв'яжіть в вузол і закріпіть шпилькою.
3
Починайте обв'язувати нитки справа наліво робочої ниткою простими вузликами. Дов'язати до лівого краю, продовжуйте в'язати наступний ряд, обв'язуючи нитки зліва направо. Повторюйте ці дії до тих пір, поки не наростите потрібну довжину фонового полотна. На відміну від звичайних фенечек лінії вузликів в такій техніці плетіння лягають не по діагоналі, а рівно горизонтально.
4
Тепер починайте плести букви імені - для зручності ви можете заздалегідь намалювати схему, щоб розподілити вузлики, з яких складаються літери, по довжині і ширині фенечки. Зробіть робочої ниткою ряд вузликів вправо, а потім зупиніться на одному з вузликів і зробіть ниткою іншого кольору вузол на головній нитки, направляючи вузол в протилежну ліву сторону. Таким чином, стежачи за розташуванням вузликів букв в схемі, сплетіть перший ряд першої літери.
5
Вузлики контрастною ниткою, якої ви в'яжете букви, завжди повинні йти проти напрямку вузликів робочої нитки. Якщо робоча нитка в'яже вузлики справа наліво, вузлики букви повинні бути спрямовані зліва направо і навпаки.
6
Міцно затягуйте вузли, робіть їх акуратними і однаковими, щоб букви виходили рівними і красивими. Закінчивши плести ім'я, сплетіть ще кілька рядів фонового кольору робочої ниткою і завершите плетіння.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Fjd1nHJdsts