Як розширити пам'ять ноутбука.

Найчастіше ноутбуки забезпечені маленьким об'ємом оперативної пам'яті, збільшення якої істотно підвищує продуктивність. Мобільні пристрої забезпечені власними роз'ємами під пам'ять . Тому, перед тим як купувати «оперативку», слід уточнити формат використовуваного слота.
Вам знадобиться
  • - куплена планка оперативної пам'яті для ноутбука
Інструкція
1
Перед покупкою нової планки і розбиранням ноутбука спочатку слід з'ясувати тип використовуваної пам'яті. Щоб його точно визначити слід скористатися діагностичною програмою, наприклад, Sandra.
2
Запустіть програму і натисніть на піктограму «System summary» («Зведена інформація»). Додаток видасть безліч параметрів, серед яких найважливішим є атрибут «Швидкість шини пам'яті» («Memory Bus Speed»), на основі якого можна визначити тип оперативки.
3
У сучасних ноутбуках використовується пам'ять DDR2100, яка працює на частоті до 266 MHz, у той час як DDR2700 має частоту 333 MHz. Модулі пам'яті DDR2 відповідають значенням 400 MHz. Якщо в ноутбуці встановлений процесор Core Solo, Core2Duo або AMD Turion XII, то найімовірніше підійде пам'ять з маркуванням DDR2700. На нетбуках часто використовується формат Micro-SODIMM.Определіте потрібний тип пам'яті і придбайте планку в будь-якому з магазинів комплектуючих.
4
Оперативна пам'ять знаходиться найчастіше під кришкою задній панелі ноутбука. Відкрутіть за допомогою звичайної викрутки гвинт, який тримає заслінку. Відкрийте кришку. Розсуньте бічні кріплення роз'єму, підніміть саму планку пам'яті і потягніть її на себе. Як правило, ноутбуки мають два модулі, які зазвичай розташовані один над одним. Витягніть обидві планки, замініть їх на куплені. Не забудьте назад засунути кріплення і закрити кришку. Установка завершена.
Зверніть увагу
Досить складно замінити пам'ять на Mac. Для цього найкраще віднести ноутбук в СЦ.
Корисна порада
Перед процедурою поподробнее дізнайтеся в інтернеті і на відповідних форумах про можливість заміни оперативки на пристрої. Деякі моделі ноутбука мають два слоти, які знаходяться в різних місцях пристрою. У деяких лаптопов пам'ять розпаяна безпосередньо на материнській платі, тому замінити її неможливо.