Як робити прикраси з паперу. Як зробити паперові прикраси.

Виготовлення прикрас своїми руками - захоплюючий творчий процес, в результаті якого з'являються неповторні речі, що привертають до себе увагу і здатні змінити звичний імідж їх власниці. Перелік матеріалів, придатних для створення рукотворної біжутерії, воістину безмежний. Проте особливе захоплення викликають прикраси , зроблені з самих невідповідних для цього, на перший погляд, матеріалів. Наприклад, зі звичайної паперу можна створити дуже гарні речі, причому в різноманітних стилях - від етнічного до авангардного.
Вам знадобиться
  • - папір (біла, кольорова, старі журнали або газети);
  • - ножиці, лінійка, олівець;
  • - клей ПВА;
  • - дерев'яні шпажки або зубочистки;
  • - фарби, декоративні маркери, акрилові рельєфні фарби для тканини або скла;
  • - шнур (шкіряний, текстильний) або стрічка.
Інструкція
1
Намалюйте на папері попередній ескіз прикраси, визначте форми намистин і підрахуйте їх необхідну кількість. Вони можуть бути різноманітного кольору і фактури, які залежать від тієї остаточної обробки, яку ви справите відповідно до обраного стилю.
2
Основою намистин є особливим чином згорнуті в рулончики паперові смужки. Бусинам можна надати різну форму: барильця, циліндра, конуса, довгою трубочки, веретенообразную або складніші. Форма намистин буде залежати від обраної форми шаблону. Якщо ви візьмете папір товстіший, то намистини вийдуть більш опуклими.
3
Накреслите шаблони намистин потрібної вам форми і по них виріжте з кольорового або білого паперу смужки (довжиною близько 40 см) за кількістю намистин, необхідних для створення прикраси. Смужки з натиском пропрасуйте лезом ножиць - це потрібно для того, щоб волокна паперу трохи розм'якшилися, і вона з легкістю загортається в спіралі.
4
Візьміть дерев'яну шпажку, прикладіть до неї одну з коротких сторін паперової смужки. Туго намотайте папір на шпажку, стежачи, щоб рулончик вийшов симетричним і акуратним. Намажте другий кінчик смужки клеєм ПВА і притисніть його пальцем на пару хвилин, щоб клей «схопився».
5
Утворені намистини розфарбуйте маркерами або фарбами, згідно намальованому ескізу. Після фарбування і сушки покрийте поверхню намистин великою кількістю клею ПВА, розведеного водою. Клей буде їх захисним покриттям.
6
Тепер намистини потрібно гарненько просушити. На краю стінок коробки відповідного розміру покладіть шпажки з нанизаними намистинами і залиште на кілька годин.
7
Після цього можна нанести на намистини остаточну обробку у вигляді опуклих візерунків. Нанесіть лінії, точки, зигзаги або інші декоративні елементи на поверхню намистин акрилової рельєфною фарбою для тканин або скла (безпосередньо кінчиком тюбика). Знову просушіть намистини.
8
Візьміть відповідний шнурок або стрічку необхідної довжини і нанизуйте намистини відповідно до ескізу прикраси. Між намистинами з паперу можна помістити намистини з інших матеріалів, бісер, вузлики з шнура чи інші декоративні елементи. Якщо намистини повинні бути розташовані на відстані один від одного, зафіксуйте їх з обох сторін вузликами.
Корисна порада
Такі намиста можна робити і з яскравих різнокольорових сторінок глянцевих журналів і навіть зі звичайних газет.Вместо клею в якості захисного шару можна наносити прозорий лак для нігтів. Поверхня намистин стане гладкою і глянцевой.Із паперових намистин можна робити не тільки намиста і браслети, а й красиві декоративні фіранки з ниток з намистинами.