Як створити свій стиль.

Будь-яка жінка може створити свій власний неповторний стиль , не вдаючись до допомоги стиліста. Потрібно лише просто проявити свою фантазію, підійти до цього творчо і об'єктивно оцінити вихідні дані.
Інструкція
1
Запам'ятайте дуже важливу річ: ніколи і ні за яких обставин не копіюйте чужий образ. Ваш власний смак та уподобання не можуть бути замінені ні чиїми іншими, нехай навіть належними відомим або близьким вам людям. Спробуйте з боку поглянути на себе. Об'єктивно проаналізуйте ситуацію на даний момент ситуацію. Навіть краще розділіть чистий аркуш на два стовпчики і випишіть в один з них свої переваги, а в іншій - недоліки. Так вам легше буде зрозуміти, що саме потрібно підкреслити у своїй зовнішності, а що необхідно приховати.
2
Врахуйте, що будь-які зміни потрібно починати зсередини. Це правило поширюється і на зміну стилю. Тому в першу чергу спробуйте подумки усвідомити майбутні зміни. Уявіть, як ви будете себе відчувати в новому обраному образі. Якщо вам здається, що в ньому цілком комфортно, переходите до дії. Займіться вивченням того, що вам дійсно підходить. Приміряйте вбрання різних забарвлень, фасонів, розмірів, форм. Але врахуйте, що в даному випадку ключовою фразою є саме «підходить», а не «подобається».
3
Тепер на деякий час поринете всередину себе. Це допоможе у створенні такого образу, який дійсно по максимуму висловить всю вашу індивідуальність. Подумайте, що саме здатне вас надихати - події, музика, кіно, епоха, люди, колір ... Серед усього цього різноманіття обов'язково знайдіть щось спільне. Саме це і може стати тією родзинкою, яка буде вкладена в основу вашого неповторного стилю.
4
Не виключено, що перед вами не постане необхідність змінити зачіску, а можливо навіть і фігуру для того, щоб повністю відповідати новим стилем. Крім того, при створенні образу постарайтеся бути особливо уважними до деталей. Адже з натовпу може виділити навіть простий, але елегантно зав'язаний навколо шиї хустку.