Як прикрасити пляшки шампанського до весілля.

Дві пляшки шампанського для молодят давно стали традицією: одну покладається відкрити в першу річницю весілля, другу - з народженням первістка. Ігриста рідина буде випита, а ємність - у смітник? Звичайно ж ні, якщо в день одруження гості подарують нареченому і нареченій оригінально оформлені пляшки!
Вам знадобиться
  • Пляшки, папір для декупажу, запікати фарби в гранулах для скла («креативні гранули») і клей для них, плівка для дизайну (італійська «Sospeso Trasparente» або інша), клей ПВА, двостороння роздруківка метеликів (або вирізані картинки) , акриловий лак, тонка дріт, бісер, ватяна паличка, спирт чи засіб для миття посуду, фен
Інструкція
1
Горлечка пляшок знежирте, протерши ватяними дисками, змоченими спиртом, або губкою із засобом для миття посуду. Нанесіть на горлечка клей для «креативних гранул». Потім самі гранули розподіліть по верхній частині пляшки з невеликими проміжками. Патьоки клею зітріть ватною паличкою. Пензлик після клею відразу обполосніть гарячою водою з миючим засобом. Після повного висихання приклеєних гранул просушіть пляшки феном.
2
Метеликів покладіть у воду на 10 - 15 хвилин. Потім з'єднайте їх з плівкою клеєм для декупажу. Плівку перед приклеюванням метеликів теж краще знежирити. Після повного висихання акуратно виріжте картинки. Надайте їм обсяг, нагріваючи над маленькою свічкою на висоті 2 см. Рухайте метеликів над полум'ям круговими рухами, поки не почнеться легке деформування, а потім надавайте їм природний вигляд круглим кінцем кулькової ручки. Все треба робити швидко: плівка залишається еластичною не довше за пари секунд!
3
Починайте декорувати пляшки папером для декупажу за допомогою клею ПВА. Відриваючи невеликі шматочки, спочатку заклеюйте ділянки між напливами фарби на склі. Частки паперу з'єднуйте або впритул, або з мінімальним нахлестом. На рівних ділянках можна клеїти шматочки більшого розміру, на опуклих або увігнутих - меншого. Це допоможе уникнути складок.
4
Коли пляшки будуть повністю покриті папером, нанесіть на них акриловий лак (не менше 5 - 6 шарів). Таким же лаком слід покрити і метеликів.
5
Останній шар лаку кладіть вже з використанням бісеру. Метеликів (теж за допомогою лаку) оформите дротом і бісером і приклейте їх до пляшок.
Корисна порада
Замість метеликів можна зробити квіти.