Як відкрити магазин брендового одягу. бізнес план для відкриття відділу брендового одягу.

Конкуренція на ринку одягу величезна. Здавалося б: всі ніші вже давно зайняті. Тим не менш, щодня відкриваються нові магазини. Щоб не прогоріти в цій нелегкій справі, потрібно не просто пропонувати покупцеві конкурентоспроможні ціни, але і виділятися серед інших магазинів.
Вам знадобиться
  • - бюджет, достатній для організації власного бізнесу
  • - чіткий бізнес-план
  • - фахівець з брендінгу і рекламі
Інструкція
1
Відкрити свій магазин брендового одягу без істотних капіталовкладень неможливо. Адже за бренд, як відомо, треба платити. Виходячи з ваших матеріальних можливостей, потрібно скласти чіткий бізнес план, де повинні бути відображені витрати на відкриття магазину, можливі прибутки і прогнозована окупність вашого бізнеса.Основние пункти витрат: - оренда приміщення під магазин; - ремонт, дизайн і оформлення магазину; - якщо необхідно то оренда приміщення під склад; - закупівля партії одягу; - заробітна плата працівникам магазину; - реклама магазину; - державна реєстрація підприємства.
2
Наступним кроком буде перехід від планів до дії: пошуку відповідного приміщення, його ремонту та обладнанню під потреби магазину. Також співвідносите коректно цінову категорію брендового одягу з розмахом самого магазину та його майбутнім місцем розташування: одяг дорогих марок за відповідними цінами складно буде продати в маленькому магазинчику, розташованому в спальному районі. Для вас місце розташування буде відігравати вирішальну роль, найкраще знайти приміщення в центральному районі, недалеко від інших магазинів такої ж цінової категорії. Важливо, щоб до магазину було легко під'їхати на автомобілі, недалеко повинна бути парковка, тому що ваші потенційні клієнти - люди забезпечені, швидше за все мають свій автомобіль.
3
Ремонт і дизайн магазина, якісно оформлена вітрина - ваша візитна картка. У більшості випадків, покупці вирішують зайти їм чи ні в певний магазин саме по вітріне.Параллельно ведіть пошук постачальника одягу, не забувайте і про те, що постачальник повинен надати вам всі необхідні документи і сертифікати відповідності. Звичайно, оптові закупівлі обійдуться дешевше, ніж покупка у різних постачальників невеликими партіями.
4
Поки робота над відкриттям магазину кипить, потрібно офіційно зареєструвати ваш бізнес, для цього потрібно правильно вибрати вид діяльності: ІП або ТОВ. Перший варіант для початку буде вигідніше і простіше: - можна перейти на спрощену систему оподаткування; - менше вимог до бухгалтерської звітності; - ви не будете майном за свою деятельность.А от коли бізнес почне набирати обертів, можна буде перейти на інший вид діяльності. Існує багато організацій, які не тільки все вам докладно пояснять, але за певну плату допоможуть оформити всі потрібні документи.
5
Далі варто задуматися про рекламу. Магазину знадобляться акції та розпродажі, а можливо і запам'ятовується слоган або навіть бренд, залежно від масштабу магазину і бюджетних можливостей. Ви повинні чітко розуміти, хто ваші потенційні клієнти, і залежно від віку, інтересів вибрати найбільш підходящий канал розповсюдження реклами: - телереклама; - радіореклама; - реклама в інтернет; - друкована реклама; - реклама на транспорті.
6
Останнім штрихом перед відкриттям магазину буде пошук співробітників, бажано з солідним досвідом роботи. Знадобляться як мінімум один касир, один продавець-консультант, і швидше за все бухгалтер. Оклад співробітникам найкраще встановлювати як мінімальний фіксований + відсоток від продажів. Таким чином, ваші співробітники будуть особисто зацікавлені в успіху магазину. Покупці дорогою брендового одягу - люди з підвищеними запитами, які звикли до хорошого сервісу, досвідченому персоналу.
Зверніть увагу
Будьте готові до того, що ваш бізнес нескоро почне приносити реальний прибуток. Швидше за все перші прибутки ви будете також вкладати у подальший розвиток магазину.
Корисна порада
Варто подумати над системою заохочення постійних клієнтів. Адже клієнта недостатньо лише заманити одноденної акцією, його потрібно утримати. Лояльні клієнти послужать вам основним джерелом прибутку, а також "сарафанне радіо".
Відкрити свій бутик на центральній вулиці міста або в престижному торговому центрі по силам не кожному - довгострокова оренда та виконання зобов'язань перед постачальниками брендової одягу вже на старті потребуватимуть великих вкладень. Зате і успішний старт магазина фірмового одягу найчастіше вже виступає запорукою успіху всього підприємства - попит на такий товар не виснажується, а що розташувалися поблизу конкуренти тільки формують для вас потік цільових відвідувачів.
Вам знадобиться
  • - домовленість з одним або декількома партнерами (постачальниками);
  • - приміщення в торговому центрі або на першому поверсі будівлі на жвавій вулиці;
  • - комплект торгівельного обладнання та предметів інтер'єру торгового залу;
  • - кілька продавців-консультантів з досвідом роботи (2-4 людини).
Інструкція
1
Оберіть метод роботи, який ви збираєтеся покласти в основу свого бізнесу. Як правило, шляхи для власника магазину фірмового одягу три - або стати ексклюзивним представником тієї чи іншої марки в Росії, або створювати мультибрендовую точку, або працювати по франчайзингу. Перший можуть собі дозволити тільки досить великі інвестори, другий вимагає значного досвіду, третій же, найпростіший, обмежує свободу підприємця, але дозволяє отримати дорогоцінні навички і в разі невдачі вийти з гри з найменшими втратами.
2
Займіться пошуком відповідного для бутика місця розташування і приміщення - оціните переваги тих чи інших варіантів, орієнтуючись насамперед на розмір орендних ставок. У торгово-виставковому центрі вам буде гарантований постійний приплив покупців, особливо якщо одяг переважає серед асортименту всього комплексу, плюс до цього співпраця з великої торговельної майданчиком дозволяє вирішити безліч організаційних питань, пов'язаних з отриманням дозволів. Досить просто зареєструвати індивідуальне підприємництво, ставши на облік в органі податкової інспекції, і не піклуватися про допуски від архітектурного відділу, пожежної інспекції, Росспоживнагляду і інших інстанцій.
3
Замовте комплект торгівельного обладнання, відповідного статусу вашого магазину і його іміджу. Якщо ви працюєте за франшизою або в тісній співпраці з однією конкретною фірмою-постачальником, то вимоги до торгового обладнання, як і до дизайну точки в цілому, швидше за все будуть продиктовані вашим партнером. Якщо ж ви володієте повною свободою дій і вибору, то обов'язково приділіть оформлення свого магазину якомога більше уваги, співпрацюючи з професійними дизайнерами - в роздрібному продажі одягу обстановка грає дуже значну роль.
4
Найміть кількох продавців-консультантів, задіяних у минулому саме в сфері роздрібного продажу одягу преміум-класу. Враховуйте той факт, що старі звички (якщо «школа» була не досить хорошою) можуть шкодити більше, ніж відсутність досвіду взагалі. Від якості обслуговування (вибір, примірка, доречні і ненав'язливі поради) успіх фірмового магазину одягу залежить в дуже великій мірі, тому робота з персоналом для вас - питання не з останніх.