Як очистити комп'ютер від пилу.

Як і з будь-яким іншим пристроєм, з комп'ютером необхідно дбайливо поводитися і періодично його обслуговувати. Мета обслуговування полягає, насамперед, в очищенні його елементів і блоків від пилу і бруду. Через вентиляційні та інші отвори в системному блоці навколишнє повітря засмоктується всередину, і у ньому пил осідає на платах і внутрішніх пристроях комп'ютера. Сильна запиленість може призвести до небажаних наслідків. Тому профілактичні роботи з очищення системного блоку повинні стати обов'язковою процедурою для кожного користувача.
Вам знадобиться
  • пилосос, хрестова викрутка, м'який пензлик, ганчірка для пилу
Інструкція
1
Насамперед, в обов'язковому порядку для забезпечення безпеки комп'ютера і вашої особистої безпеки відключіть комп'ютер від мережі електроживлення. Потім відключіть всі зовнішні кабелю від системного блоку.
2
Розкладіть газети і поставте на них системний блок. Акуратно обробіть зовні всі отвори системного блоку пилососом.
3
За допомогою хрестової викрутки зніміть бічну кришку системного блоку. Щоб потім гвинти не шукати по всій кімнаті, складіть їх в заздалегідь приготовлену коробочку.
4
Від'єднайте від всіх пристроїв шлейфи та кабелі живлення. Крестовой викруткою відверніть всі гвинти, які кріплять додаткові плати до материнської плати. Вийміть з материнської плати всі додаткові плати (відеокарту, звукову карту, мережеву карту і т.д.).
5
Відкрутіть кріплення і зніміть блок живлення, жорсткий диск і CD (DVD) -ROM.Открутіте гвинти і акуратно вийміть материнську плату.
6
За допомогою м'якого пензлика або щітки очистіть всі зняті пристрої та додаткові плати від пилу. Очистіть материнську плату і модулі пам'яті. Обробіть пилососом корпус системного блоку. Протріть корпус вологою ганчірочкою. Витріть насухо.
7
В порядку, зворотному зняттю, встановіть на місця всі елементи системного блоку, починаючи з материнської плати. Підключіть всі необхідні кабелі та шлейфи. Накрийте і прикрутіть гвинтами бічну кришку системного блоку.
8
До зібраного системного блоку підключіть всі необхідні зовнішні пристрої. Підключіть комп'ютер до електромережі і перевірте працездатність.
Корисна порада
Чистку комп'ютера від пилу рекомендується проводити один раз на шість місяців.