Як прикрасити вікно на кухні.

Кухня є улюбленим місцем всіх домочадців. Адже саме тут після довгого робочого дня збирається вся родина. Тут готують їжу, їдять і спілкуються. Природно, що це приміщення хочеться прикрасити і зробити його затишніше. В якості такої прикраси як не можна, до речі, підійдуть фіранки. Бо саме вони допомагають створити затишок і життєрадісну атмосферу.
Інструкція
1
Вибирайте штори світлих відтінків. Темні і яскраві штори створюють відчуття зменшення простору. Погодьтеся, що це важливо, особливо, враховуючи факт, що наші кухні дуже маленькі. Також психологи не радять вибирати штори в дрібний малюнок, так як це створить відчуття бруду, навіть якщо ви будете чистити кухню хоч кожен день.
2
Фіранки повинні легко стиратися, а також пропускати світло і повітря. Якщо ви віддаєте перевагу інтер'єр у стилі кантрі, то використовуйте штапель, поплін, льон в клітинку, смужку або з квітковим малюнком. Натуральним тканинам додадуть кокетства обробка стрічками, шнурами, тасьмою. Волани і ламбрікени зробіть подвійними, з тієї ж тканини або однотонної тканини-компаньйона. Цей стиль добре поєднується з кухонними фасадами з дерева і кольорової керамічним посудом.
3
Якщо ваша кухня оформлена в стилі хай-тек, то виберіть лаконічні штори на люверсах або рулонні штори. Такі ж фіранки підійдуть для інтер'єру в стилі мінімалізм.
4
Мають безліч переваг римські штори, так як їх можна використовувати при декоруванні вікон кухні в будь-якому стилі. Форму римським шторам надають рейки, а полотно збирається за допомогою простого механізму в складки. Якщо вікно виходить на сонячну сторону то краще пошити такі штори з щільної тканини і, навпаки, з напівпрозорої і світлої тканини, якщо ви хочете додати світла.
5
На кухні буде доречним використовувати найнесподіваніший декор і речі хенд-мейд.Самие прості штори з однотонної тканини будуть виглядати по-іншому, якщо їх прикрасити, наприклад, яскравими гудзиками різної форми і розміру . Замість ґудзиків можна використовувати намистини, паєтки або стрази. За допомогою тих же гудзиків можна створити імітацію деталей одягу. Адже незвичайні речі як не можна, до речі, будуть саме на кухні. По краю одного з полотнищ пришити кант і гудзики в тон канту, а на іншому обмітайте контрастними нитками і проріжте петлі.
6
Напівпрозорі фіранки на кухні є хорошою основою для оригінальних малюнків. Роздрукуйте сподобався малюнок на папері. Покладіть на тканину і обведіть зображення олівцем. Натягніть тканину на тверду поверхню і зафарбуйте перманентним маркером для тканини. Щоб зафіксувати малюнок, пропрасуйте його праскою. Симпатичні шторки готові.