Як зменшити температуру відеокарти. Як зменшити температуру на відеокарті.

Проблема з перегрівом відеокарти є актуальною не тільки для власників ноутбука, але і для користувачів звичайного настільного комп'ютера. Особливо гостро проблема стоїть в літній період, коли температура в кімнаті не дозволяє нормально функціонувати системі охолодження. Необхідно пам'ятати, що підвищення температури відеокарти на 20 градусів від нормальної знижує термін її експлуатації вдвічі!
Інструкція
1
Найпростіший спосіб зменшити температуру відеокарти і процесора - очистити комп'ютер від пилу, що накопичився. Потрібно зняти кришку корпусу і акуратно пензлем з довгим пружним ворсом вимести пил. Основні місця відкладення пилу - це лопаті вентилятора, ребра радіатора і дно системного блоку. Після очищення необхідно видалити пил пилососом. Для подальшого захисту системного блоку можна встановити фільтр, який не дасть пилу потрапити всередину корпусу. Чистку необхідно проводити не рідше разу на рік. Це дозволить вам охолодити відеокарту на 15-20 градусів.
2
Відмінним способом знизити температуру відеокарти є заміна кулера на більш потужний. При цьому він повинен відповідати кільком параметрами - радіатор бажано повинен бути мідним, швидкість обертання лопатей достатньою для охолодження, а рівень шуму не надто високим. Важливим параметром також є розмір кулера, занадто великий може просто не поміститися в системний блок або перекрити собою кілька слотів. Температура відеокарти після установки нового охолоджувача знизитися ще на 20 градусів.
3
Зниження температури ще на 10 градусів можна домогтися завдяки заміні термопасти. Термопаста - це речовина з високою теплопровідністю, зазвичай білого або сірого кольору. При виборі необхідно пам'ятати, що термопаста повинна бути стійка до високих температур, володіти негорючістю, мати гідрофобні властивості і бути безпечною для здоровья.Наносіть її потрібно на кришку ядра відеокарти. Нанесення на кришку процесора додатково охолодить процесор і його внутрішні пристрої.
Корисна порада
Таким чином, за допомогою декількох дій можна знизити температуру відеокарти приблизно на 40, а також отримати більше можливостей для її розгону.