Як обчислити об'єм акваріума. порахувати обсяг акваріума по рибкам.

Акваріум в будинку - це не тільки дуже красиво. Доведено, що спостереження за підводним життям заспокоює нерви, покращує настрій і приводить в порядок думки. Але для того, щоб підводне життя не тільки виглядала гармонійно, але й не доставляла незручності підводним жителям, необхідно створити для них комфортні умови, а саме правильно вибрати розмір акваріума .
Вам знадобиться
  • калькулятор чи вміння рахувати в умі, акваріумні декорації і грунт, рибки
Інструкція
1
Для початку гарненько подумайте, яких рибок ви плануєте розмістити в акваріумі. У ньому не повинно бути дуже тісно, інакше неминучі внутрішні війни і, як наслідок, загибель мешканців. А це не те, для чого ви хочете поставити акваріум. Тому необхідно знати, який обсяг внутрішнього простору вимагає та чи інша особь.Как правило, мирна рибка середнього розміру (5-8 см) вимагає 10-15 літрів. Відповідно, чим більше рибка і чим вона агресивніше, тим більше їй потрібно місця, щоб мирно уживатися з сусідами.
2
Визначтеся, які внутрішні декорації ви хочете розмістити, які рослини в який грунт посадіте.Нельзя забувати про те, що декорації, рослини і грунт займають певний обсяг внутрішнього простору акваріума. Товщина шару грунту залежить від розміру його частинок і коливається від 3 до 8 сантиметрів. Тобто чим більший частинки, тим товщі повинен бути шар грунту в акваріумі. Фон також може бути об'ємним (хоча частіше це не так), тому не забудьте врахувати і це.
3
З урахуванням усіх обраних позицій розрахуйте, акваріум якого обсягу вам необхідний. Як правило, в магазинах вже зазначено обсяг, і при покупці ви будете знати точно, чи підійде вам той чи інший акваріум. Але якщо ви не знаєте точно обсяг даного конкретного акваріума, його можна розрахувати за формулою. Для цього необхідно перемножити довжину, глибину і висоту акваріума в сантиметрах. Ми отримаємо обсяг у сантиметрах кубічних. Цю величину потрібно помножити на 0,001, щоб отримати літри. Вибравши правильний акваріум ви зможете створити красивий куточок у власному будинку і забезпечити радісну щасливе життя його мешканцям.