Як підібрати колір брів.

Красиві, доглянуті брови правильної форми додадуть особливу виразність очам і зможуть надати вашому обличчю новий вираз. Саме тому привабливість жіночого образу залежить від кольору , а також форми брів. Вона може змінюватися в залежності від моди: темні густі або вищипані в ниточку, прямі або круто вигнуті. При цьому брови повинні виглядати природно. Колір брів необхідно підбирати індивідуально, за типом обличчя.
Інструкція
1
Дуже важливо підібрати для брів правильний колір. Якщо ви хочете, щоб брови у вас стали виглядати природно і виразно, то дуже важливо підібрати колір брів до кольору волосся і шкіри. Підбирайте тони, які будуть трохи світліше вашого натурального кольору волосся і навпаки - для попелястих і світлого волосся. Сиві і безбарвні брови можуть позбавити особу виразності. Їх слід злегка підфарбовувати.
2
Блондинкам зі світлою шкірою не підійдуть занадто темні брові.Виберіте фарбу середнього коричневого кольору або світло-коричневого. Такі кольори найбільш гармонійно зможуть вписатися в образ.
3
Коричневий середнього відтінку прекрасно підійде для тих жінок, чий колір волосся має золотисто-рудий відтінок, а шкіра світла.
4
Власницям насиченого рудого кольору волосся підійде золотисто-каштановий або теракотовий колір брів.
5
Шатенкам найкраще свій вибір зупинити на темно-коричневому або темно-сірому кольорі брів.
6
Брюнеткам зі світлою шкірою, найбільш прийнятним варіантом є темно-коричневий або темно-сірий цвет.А ось брюнеткам зі смаглявою шкірою краще всього віддати перевагу чорному кольору брів.
7
Жінкам з сивим волоссям найбільш підійде темно-сірчаний або коричневий колір середнього відтінку брів.
8
Якщо ваше волосся пофарбовані в палітру з червоних відтінків, це зовсім не означає, що і брови у вас повинні бути нафарбовані червоним олівцем. У цьому випадку необхідно взяти олівець коричневої гами, чорний або оливково-сірий - вже не підійдуть. Головне в кольорі має бути відповідність і гармонія.
9
Постарайтеся підібрати колір брів так, щоб вони не могли викликати негативу і не вийшли найяскравішим ділянкою на обличчі, а тільки грамотно підкреслили ваші очі і образ.Іспользовать можна як олівець, так і тіні. Якщо ви фарбуєте брови олівцем, то олівець повинен бути досить твердим. Чим твердіше буде олівець, тим менш яскравим і насиченим вийде колір.