Як паяти пластик. Як самому замінити пластикові труби.

До сих пір ще є будинки, в яких система водопостачання і водовідведення проходить за старими залізним, часом проржавілим трубам. Приходить момент, коли їх потрібно терміново замінити. Найкращою заміною для старих залізних труб служать пластикові труби. У цього матеріалу багато плюсів: висока міцність, він не піддається корозії, стійкий до перепадів температур і пошкоджень. При необхідності пластикові труби легко замінити. Вони гнучкі і легкі, існує багато варіантів по формам і конфігурації, тому можна легко підібрати потрібний варіант.
Інструкція
1
Пластикові труби з'єднуються за допомогою муфт. Але іноді їх доводиться споювати. В даному випадку з'єднання труб виходить красиве і гармонійне. Якщо у вас немає можливості звернутися до професіоналів, то спробуйте спаяти труби самостійно.
2
Для цих робіт вам знадобляться: електрозварювальний апарат та насадки різного розміру, ножиці для різання пластику або ножівка, лінійка і маркер. На зварювальний апарат прикріпіть що нагрівають насадки необхідних вам розмірів. На регуляторі виставите температурний режим 250 -270 градусів.
3
На трубі відміряйте потрібну вам довжину. Розріжте її, кромки відшліфуйте. Розрізати краще під кутом. Кут може дорівнювати 30- 45 градусам. На трубці поставте мітку на глибину фітинга, щоб, коли ви будете виконувати спайку, трубка увійшла на потрібну глибину в фітінг.
4
не заглиблюватися в муфту фітинга трубу до упору. Коли виконаєте всі необхідні розрізи та маркування, поверхня знежирте. На нагріту насадку щільно надіньте фитинг, потім трубу до вашої позначки.
5
Відлік часу нагрівання почніть з того моменту, коли труба фитинг одягнені на насадку. Деталі під час нагрівання не повертайте. Трубу і фітінг зніміть з насадки і з'єднайте рівномірним і повільним рухом на глибину до позначки, але, знову-таки, чи не провертайте їх.
6
Поки шов не охолоне, закріпіть трубу в фітингу на 30 секунд. Перевіряйте на відсутність зазорів і рівність стику. Ось і вся процедура зварювання.