Як розібрати телефон-слайдер.

З розвитком мобільних технологій з'явилася безліч різних цікавих рішень, які стосуються не тільки начинки пристроїв, але і їх форм-фактори. Крім звичайного «моноблока» телефони стали випускатися в форматі «слайдер», який дозволив зробити пристрій більш компактним, але складним в конструкції.
Вам знадобиться
  • - набір викруток, призначений для розбирання мобільних телефонів;
  • - двосторонній скотч
Інструкція
1
Для початку відкрийте задню кришку апарату і зніміть акумуляторну батарею. Вийміть SIM-карту і флешку. В слайдерах Samsung необхідно відкрутити 4 гвинти, які з'єднують задню панель з платою. У телефону Sony Ericsson зніміть дві заглушки у верхній частині корпусу і відкрутите такі ж гвинти.
2
Злегка розсуньте слайдер і відгвинтите ще 2 відкрилися гвинта, якщо вони присутні (залежить від моделі телефону). У Sony Ericson необхідно висунути клавіатуру, натиснувши на її бічну частину, а потім відвернути два гвинти, до яких з'явився доступ.
3
Зніміть кришку акумуляторного відсіку. Відкрутіть ще чотири гвинта, 2 з яких нагорі закриті етикетками (зніміть їх акуратно за допомогою гострого ножа).
4
Зніміть передню панель, яка утримується пластиковими зажимами. Відсунути їх можна за допомогою легкого натискання.
5
Відкрутіть гвинт, який знаходиться безпосередньо під дисплеєм. Підніміть плату, відповідальну за навігацію, під якою буде розташований шлейф, підключений до плати за допомогою роз'ємів. Від'єднайте їх за допомогою затискачів.
6
Видаліть чотири гвинти і від'єднайте роз'єм шлейфу. Зніміть верхню частину слайдера, з якої потрібно дістати лінзу камери.
7
Відкрутіть ще два гвинти, які опиняться в верхній частині акумуляторного відсіку. Видаліть пластикову частину, яка знаходиться близько роз'єму для SIM. Відкриється доступ до шлейфу читача карт, який можна від'єднати за допомогою натискання на відповідний важіль. Від'єднайте читач і камеру. Антену можна відключити за допомогою затиску в правому нижньому кутку.
8
Видаліть шлейф клавіатури, який кріпиться на двосторонній скотч. Його доведеться, швидше за все, замінити. Легко відігніть затискачі самої плати, відключіть стримуючий шлейф, від'єднайте його роз'єм, вийміть його з корпусу.
Зверніть увагу
Всі дії виробляються на свій страх і ризик. При проблемах з телефоном звертайтеся безпосередньо в СЦ, а не намагайтеся самостійно щось змінити чи виправити. Це може стати причиною поломки.
Корисна порада
Перед розбиранням телефону пошукайте відповідні інструкції, які можуть бути представлені виробником. Розбирання кожної моделі може істотно відрізнятися.
Практично у будь-якої людини в даний час є мобільний телефон. Ринок електроніки рясніє різними моделями. Однак дуже часто мобільний телефон вимагає дрібного ремонту. Розібрати звичайний моноблок не складе особливих труднощів, а як розібрати слайдер ?
Вам знадобиться
  • Спеціальний набір викруток, світла тканина, клейка стрічка, рукавички.
Інструкція
1
Уважно прочитайте посібник з експлуатації вашого мобільного апарата. У ньому зазвичай наводиться схема будови апарату. Вивчіть її, щоб зрозуміти пристрій вашого апарату. У кожної моделі телефону є свої маленькі нюанси.
2
Підготуйте робочу поверхню. Для цього візьміть світлу тканину і постеліть її там, де ви плануєте розбирати телефон. Світла тканина хороша тим, що на ній чудово будуть видні усі маленькі деталі. Також можна використовувати аркуш паперу. Найкраще працювати в бавовняних рукавичках. Вони дозволять вам не залишати жирні відбитки пальців на внутрішніх деталях апарату. Можуть підійти і медичні рукавички з латексу.
3
Вимкніть ваш мобільний телефон. Зніміть кришку відсіку батареї. Вийміть батарею з відсіку. Тепер необхідно дістати sim-карту і флешку, так як вони можуть перешкодити повному розбиранні. Після цього знайдіть все болтики. Їх необхідно викрутити. При цьому користуйтеся тільки спеціальним набором викруток. Багато моделей апаратів зібрані болтиками з особливою капелюшком, тому їх не можна відгвинтити звичайними викрутками. Краще всього купити набір викруток для роботи з побутовою технікою. Ні в якому разі не намагайтеся розгорнути болтики звичайними викрутками або ножем! Так ви тільки зіпсуєте болтики і сам апарат. Постарайтеся запам'ятати розташування всіх болтиков, щоб при зборці вони були закручені в ті ж самі місця.
4
Коли всі болтики вийняті, можна приступати до розбору корпусу. Він зазвичай складається з двох частин, які скріплені між собою пластиковими засувками. Вам потрібно знайти розташування всіх засувок і акуратно віджати їх. Зазвичай достатньо несильного натискання пальцем. Перед поділом частин корпусу переконайтеся в тому, що всі засувки розтиснену. В іншому випадку ви ризикуєте зламати їх. Тоді корпус не буде триматися. Після поділу двох частин корпусу необхідно акуратно приклеїти шматочок клейкої стрічки на всю поверхню екрану телефону і внутрішню сторону скла корпусу. Це дозволить позбутися від пилу і відбитків пальців, які не так легко видалити з цих частин.
5
Ви майже розібрали телефон. Далі потрібно бути гранично уважним, так як перед вами знаходяться нутрощі телефону, які дуже легко пошкодити. Зазвичай всі роз'єми легко дістаються зі своїх гнізд. Також екран і сам телефон має з'єднувати шлейф - тонка стрічка з смужками, по якій інформація передається від процесора телефону на екран. Цей шлейф не повинен бути зам'ятий або подряпаний, інакше він просто не буде працювати. Розбирати сам механізм слайдер а вкрай не рекомендується, так як він дуже складний. Також в ньому багато одноразових частин, знявши які можна зіпсувати телефон.
Корисна порада
Працюйте тільки в рукавичках. Будьте акуратні - найменша подряпина і телефон може бути зіпсований.