Як зробити свій зоопарк.

У людини завжди був інтерес до тварин. Історія виникнення зоопарків обчислюється жодним тисячоліттям. Навіть в древньому Римі вже існувало подобу зоопарків. Люди завжди дуже любили спостерігати за поведінкою тварин. За часів правління Івана Грозного тигрів для показу тримали в спеціальних ровах. З ініціативи Петра I в 1718 році був відкритий перший звіринець. На Царіцином лузі і набережної Фонтанки в XVIII століття були "Слонячі двори».
Інструкція
1
Багато відомих міста вважають своєю візиткою саме зоопарки. Вони ними пишаються, чималі кошти виділяють на їх утримання. Але і в маленькому місті можна створити свій зоопарк. Зовсім не обов'язково розміщувати екзотичних тварин, адже сьогодні діти бачать корову тільки в рекламі або на етикетках цукерок, не кажучи вже про інших тварин.
2
Припустимо, ви живете радом з лісовою ділянкою, де дерева, мохи, камені, рослини утворили дивовижний природний орнамент. До звичайних рослинам додати ще й екзотичні види, які підходять для вашого клімату.
3
На галявинах цього чарівного куточка можна розмістити зайців, білок, оленів або лам. Продумати водойму, запустити риб. Ну а якщо у вас поселяться граціозні лебеді, то вони тільки додадуть інтересу до вашого зоопарку. У вольєрах можна розмістити вовків, лисиць і ведмедя. Але тоді необхідно продумати нагляд та огорожу.
4
На околиці лісової ділянки можна організувати сільський куточок. У міських жителів навіть кролики, гуси, качки, кури і барвисті півні викличуть інтерес. Ну а якщо ви привезете з Кавказу гірського козла, то відвідувачів у вас додасться.
5
Незважаючи на те, що у вас будуть тварини, адаптовані до вашого клімату і догляд за ними не повинен викликати труднощі, роботи вам вистачить. Адже необхідно підтримувати на ділянці всі необхідні умови. Взимку наповнювати годівниці сіном, навесні і влітку давати вітамінні добавки. У сильні морози пробивати лунки на ставках. Але зате, який моральний і емоційний виграш ви отримаєте!
6
А для збільшення доходу на території можна влаштувати базу відпочинку. Відвідувачі можуть насолодитися відпочинком практично наодинці з природою, позалицятися за тваринами, спробувати справжнє коров'яче молоко ...
7
Відвідання цього дивовижного куточка обов'язково залишиться в їх серці, залишить незабутні враження і швидше за все вони повернутися сюди знову вже разом з друзями.
8
З формального боку вам знадобиться оформити у власність або довгострокову оренду земельну ділянку з точним зазначенням виду діяльності. Отримати дозвіл на утримання та розведення тварин. Кожного вихованця поставити на облік в ветеринарній клініці - ідеально мати ветеринара в штаті (з часом ви зрозумієте, що без нього нікуди), оформити тваринам паспорта.Найміте персонал, як правило, три людини справляються з 9-12 особинами, виключаючи хижаків.