Як вибрати назву фірми. список назв для ооо.

Ім'я фірми - це серйозний маркетинговий інструмент, тому до його вибору потрібно підійти з усією відповідальністю, продумати все можливе підводні камені і передбачити ситуації, в які краще не потрапляти бізнесменам.
Вам знадобиться
  • Фірма
  • Кілька співробітників для мозкового штурму
Інструкція
1
Перед тим, як вигадувати назву вашої фірми, потрібно врахувати кілька моментів, на які потрібно звернути увагу. Нова назва має легко запам'ятовуватися, не нагадувати вже існуючі назви брендів, не повинно включати в себе заборонені слова і в перекладі переклад іншими мовами не позначати нічого негожого. Якщо ці правила дотримані, йдемо далі.
2
Збираємо зі співробітників креативну групу. Бажано, різновікову. Зачитуємо їм правила і починаємо мозковий штурм. Записуємо всі прийшли на думку слова, пов'язані з фірмою, діяльністю фірми, просто гарні і цікаві за звучанням, що асоціюються з позитивними емоціями.
3
Після цього беремо список і починаємо обговорювати. Викреслюємо можливі назви з використанням імен чи прізвищ співзасновників, щоб уникнути ситуації, коли особиста репутація може вплинути на репутацію фірми. Добре, якщо вплив буде в кращу сторону, а якщо навпаки?
4
Далі уявляємо собі свого потенційного клієнта, і виходячи з цього подання знову дивимося на що залишилося список майбутніх назв. Редагуємо список, виходячи з потреб і сприйняття отримувачів послуг.
5
У самому кінці мозкового штурму залишаємо два або три найбільш підходящих назви, і даємо їм "відлежатися" кілька днів (за цей час можна дізнатися, чи не зайняті вони іншими конкуруючими фірмами). Завершальним етапом є остаточний вибір імені фірми, і подача документів на реєстрацію юридичної особи.
Корисна порада
Не варто прив'язувати назву до географічній точці місцевості. Надалі, якщо фірма захоче розширитися в мережу, можливі складнощі в назві філій.