Як запустити новий комп'ютер.

Деякі люди вважають за краще купувати стаціонарний комп'ютер без встановленої операційної системи. Цей спосіб дозволяє заощадити пару тисяч рублів при покупці.
Вам знадобиться
  • Диск WIndows 7.
Інструкція
1
У даному прикладі ми розглянемо ситуацію, коли ви придбали комп'ютер без встановленої операційної системи. Природно, необхідно встановити саму ОС і ряд програм, що дозволяють оптимізувати та убезпечити ваш комп'ютер.
2
Почнемо з установки операційної системи. Розглянемо як приклад ОС Windows 7. Вставте диск у привід і натисніть кнопку Del на початку завантаження комп'ютера. Знайдіть меню Boot Options і відкрийте його. Перейдіть до пункту Boot Device Priority і призначте ваш дисковод основним пристроєм при завантаженні. Перезавантажте ПК.
3
Оберіть мову установки, вкажіть версію ОС, яку плануєте встановити. На дисплеї відобразиться список жорстких дисків. Найімовірніше, це буде один цілий диск. Натисніть кнопки «Налаштування диска» і «Видалити». Тепер натисніть кнопку «Створити». Вкажіть розмір локального диска (не менше 50 Гбайт для установки Windows 7). Повторіть цю операцію, створюючи другий розділ. Його розмір може займати все місце, що залишилося.
4
Продовжіть установку операційної системи. Першою програмою, встановленою на нову ОС, повинен бути антивірус. Дуже важливо зробити це до підключення до локальної мережі або інтернету. Вибір антивірусного програмного забезпечення повністю лягає на ваші плечі.
5
Встановіть фаерволл. Незважаючи на те, що багато антивіруси включають в себе функцію фаєрволла, рекомендують встановлювати його окремою програмою.
6
Коли ви встановите всі потрібні вам програми, настане час оптимізації комп'ютера. Зайдіть на сайт www.iobit.com. Скачайте звідти програму Advanced System Care. Встановіть та запустіть її.
7
Відкрийте меню «Діагностика системи» і запустіть сканування. Натисніть кнопку «Ремонт» для виправлення помилок у системі.
8
Повторіть попередній крок, відкривши пункт «Очищення Windows». Обов'язково проводите подібний аналіз системи хоча б раз на два тижні.