Як робити йодну сітку. Як правильно наносити йодну сітку.

Йодна сітка - це не панацея, не ліки від усіх хвороб і навіть не засіб поповнення дефіциту йоду. Однак її помірне подразнюючу дію здатне поліпшити рух крові по шкірних капілярах і, як наслідок, викликати необхідний приплив крові до ураженої хворобою області.
Вам знадобиться
  • - 5% -ний розчин йоду,
  • - ватяна паличка.
Інструкція
1
Перш ніж наносити йодну сітку , переконайтеся, що вона не зробить шкідливого впливу на ваш організм. Виміряйте температуру тіла. Якщо вона буде вище 38-ми градусів, не роздумуючи відмовтеся від нанесення йодної сітки. Але навіть за відсутності спека не поспішайте приступати до процедури. Для початку нанесіть на внутрішню поверхню стегна або передпліччя кілька пробних штрихів за допомогою ватної палички, змоченої в йоді. Якщо після закінчення 15-ти хвилин після проведення проби на вашій шкірі не з'явиться почервоніння і роздратування, можете сміливо наносити йодну сітку.
2
Візьміть 5% -ний розчин йоду і косметичну ватяну паличку. При відсутності такої палички накрутите невеликий шматок вати на звичайну сірник. Акуратно вмочіть ватяну паличку в йодний розчин і почніть наносити на тіло сітку. Спочатку проведіть вертикальні смуги на відстані одного сантиметра один від одного. Якщо ви наносите йодну сітку на спину, проведіть одну з ліній прямо по хребту, ще дві - паралельно хребту через внутрішні краї обох лопаток, а потім заповніть залишився між цими лініями простір, дотримуючись відступ в один сантиметр.
3
Якщо ж ви наносите йодну сітку на грудну область, проведіть центральну лінію через середину ключиці, а решта смуги розташовуйте строго паралельно їй. Після цього приступайте до нанесення горизонтальних ліній. Ці смуги також повинні знаходити на відстані сантиметра один від одного. Якщо йодна сітка розташована на грудях, намагайтеся наносити лінії між ребрами. Якщо ж ви малюєте сітку на спині, розташування горизонтальний смуг може бути довільним.
4
Не бійтеся надлишку йоду - ваш організм здатний в потрібний момент припинити всмоктування його в тканини. Але все ж не слід наносити йодну сітку занадто часто. Оптимальний графік проведення цієї процедури - через день або через два, тобто 2-3 рази на тиждень.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=VIB7URIDNR8