Як обладнати магазин. обладнання в магазин.

Якщо перед вами стоїть завдання обладнати магазин, почати слід з розробки проекту. Зробіть в 3d макет приміщення з торговими зонами, після цього стане видно, яким чином мають бути прокладені інженерні комунікації. Більшою мірою їх прив'язка до вибору обладнання актуальна для продовольчих магазинів.
Вам знадобиться
  • холодильне обладнання, теплове обладнання, телекомунікаційні мережі, контрольно-касове обладнання, стелажі, вітрини, обладнання для підсобних приміщень
Інструкція
1
Розбийте подумки торговий зал на відділи. Якщо ми говоримо про продовольчому магазині середньої площі, який передбачає не тільки продаж товару в заводській упаковці, а й м'яса, риби (заморожених і охолоджених), а також продуктів, фасованих в магазині, слід передбачити додаткові виходи в підсобні приміщення. Устаткування для підсобних приміщень в основному зводиться до миття, обробний або фасувальним столам, стелажах для зберігання, а також ваговимірювальних та холодильного устаткування.
2
зонується торговий зал залежно від прокладених інженерних комунікацій. Керуйтеся Правилами торгівлі, і намагайтеся не порушувати їх. В іншому випадку можете не отримати дозволу на торгівлю не упакованою товаром. Зокрема, зонуючи магазин і вибираючи для нього устаткування, постійно пам'ятайте про правило руху потоків і дотриманні товарного сусідства. До першого, наприклад, відноситься правило, згідно з яким брудні піддони і піддони з охолодженим товаром не повинні перебувати разом. До другого - заборона упакованим і не упакованою продуктам перебувати в безпосередній близькості один від одного.
3
Вибирайте холодильне обладнання в залежності від асортименту, який збираєтеся продавати в магазині. Для м'яса потрібні мінімум три різнотемпературних холодильних вітрини: низькотемпературна - для продажу замороженого м'яса; среднетемпературная - для охолодженого; в гастрономічною вітрині можна тримати охолоджені напівфабрикати. Все холодильні вітрини повинні володіти можливістю регулювання температури, мати хороше підсвічування, а також зручний доступ з боку продавця.
4
Розгляньте варіант установки гриля. На сьогоднішній день кури, приготовані на грилі, користуються незмінним попитом. Вибираючи теплове обладнання для магазину - а гриль відноситься саме до такого виду обладнання - віддайте перевагу котрий володіє високою продуктивністю, але економного з точки зору електроенергії.
5
Вивчіть варіанти ваговимірювального обладнання. Якщо у вашому магазині товар відпускається продавцями (тобто не самообслуговування), пам'ятайте, що крім терезів у відділах, потрібно передбачити ваги для контрольного зважування, розташовані в торговому залі. При виникненні потреб, покупці повинні мати до них вільний доступ.
6
Купіть контрольно-касове обладнання. Великі сучасні магазини зазвичай комплектуються лініями автоматизації, що передбачають термінали для касирів. В магазинах, що працюють за принципом обслуговування через продавця, можна обмежитися касовими апаратами. Пам'ятайте про те, що їх, також як ваги, необхідно зареєструвати у вищестоящих інстанціях.
7
Розрахуйте необхідну кількість стелажів для викладки товару, що не потребує знижених температурах. Стелажі не повинні бути дуже високими - покупцеві буде складно розгледіти товар, розташований на верхній полиці, а продавцеві - цей товар дістати. Пам'ятайте, що оборудуя магазин, потрібно думати про три речі: ергономіці; красивою викладенні продукту, що гарантує його схоронність; комфорті для тих, хто купує і продає.
Зверніть увагу
Якщо на початковому етапі обладнання магазину допустити такі помилки як неправильне зонування, згодом може встати загроза закриття підприємства через недотримання санітарних норм.
Корисна порада
Щоб грамотно обладнати магазин, уважно вивчіть вимоги контролюючих інстанцій. Площа торгового залу може бути будь-який, тоді як без певних підсобних приміщень (наприклад, мийних) не обійтися.