Як підключити комп'ютер до виділеної лінії. швидкість інтернету по оптоволоконному кабелю.

Виділена лінія - канал передачі даних, встановлений на тривалий час, має величезні переваги в порівнянні з іншими способами підключення до інтернету. Підключення комп'ютера до виділеної лінії дає гарантію високої швидкості інтернету, відмінну якість зв'язку та вільної телефонної лінії.
Інструкція
1
Щоб підключити комп'ютер до виділеної лінії, потрібно з'ясувати, які технології широкосмугової передачі даних доступні у вашому будинку і у вашій квартирі. В даний час широкого поширення набули дві технології доступу в інтернет - ADSL і FTTx. Перша передбачає широкосмуговий доступ до глобальної мережі за допомогою телефонної лінії, друга - доступ в інтернет по оптоволоконному кабелю. Визначтеся, яка технологія підходить вам більше і зв'яжіться з провайдером для отримання подробиць про надання даних послуг. Як правило, для підключення квартири до Мережі потрібно написати заяву в офісі провайдера.
2
Якщо ви вирішили підключитися до виділеної лінії за технологією FFTx, то до вашій квартирі повинен бути підведений оптоволоконний кабель. Протягом двох тижнів після заявки на підключення вашу квартиру повинна відвідати бригада монтажників провайдера, яка простягає кабель від розподільного ящика (розташованого або на сходовій клітці, або на горищі будинку) безпосередньо до квартири. Для підключення до виділеної лінії потрібно просто вставити протягнутий кабель в мережеву карту компьютера.Подключеніе за технологією ADSL займає трохи менше часу. Фахівці перевіряють технічну можливість підключення і повідомляють вам відповідь. У випадку, якщо така можливість є, необхідно встановити і налаштувати ADSL модем і спліттер, розгалужується лінію на телефон та інтернет.
3
Якщо ви плануєте використовувати виділену лінію на декількох комп'ютерах вам буде потрібно модем з функцією роутера (для ADSL) або роутер. роутер може бути дротових або бездротових. Налаштувати використання виділеної лінії за допомогою роутера можна таким чином, що підключити до мережі можна буде до двох десятків комп'ютерів.
Якщо ви хочете мати стабільний доступ до високошвидкісного інтернету з доступною абонентською платою, зверніть увагу на підключення до мережі по виділеній лінії. Такий спосіб ідеально підійде для виходу у всесвітню павутину з дому чи офісу, так як інтернет-з'єднання встановлюється за допомогою кабелю, який простягається в вашу квартиру і підводиться прямо до комп'ютера. Підключити виділений доступ в мережу допоможуть кілька простих дій, які може зробити кожен, чий вік сягнув 18 років.
Вам знадобиться
  • - паспорт.
Інструкція
1
З'ясуйте, які провайдери у вашому районі надають послугу підключення до виділеної інтернет- лінії. Цю інформацію можна дізнатися з оголошень на під'їздах і стендах, з районних та інших газет, від сусідів і друзів.
2
Зателефонуйте кожному постачальнику інтернету у вашому районі і запитаєте про можливість підключення до мережі у вашому домі. Якщо ця операція можлива, з'ясуйте орієнтовну вартість підключення та розмір абонентської плати на тарифних планах компанії.
3
Оберіть з провайдерів, які виробляють обслуговування за вашою адресою, компанію, що має найвигіднішу щомісячну плату за доступ в мережу. Якщо абонентська оплата між декількома компаніями істотно не відрізняється, то при виборі постачальника послуг враховуйте ще й вартість підключення.
4
Після того як ви зупините свій вибір на одній з компаній, зателефонуйте оператору і повідомте про своє бажання стати одним з клієнтів провайдера. Погодьте із співробітником час приходу майстра для установки необхідного обладнання.
5
У призначений час будьте вдома і дочекайтеся майстра. Покажіть працівникові, куди необхідно підвести кабель. Візьміть у майстра договір про надання доступу до мережі. Ознайомтеся з папером і пред'явивши паспорт, підпишіть документ.
6
Після розміщення обладнання надайте майстру доступ до вашого комп'ютера для його налаштування або внесіть необхідні зміни самостійно.
7
Щоб самостійно налаштувати підключення по виділеній лінії в операційній системі Windows, натисніть на кнопку «Пуск» у лівому нижньому куті екрана, потім виберіть пункт «Налаштування» і перейдіть в розділ «Панель управління» .
8
У вікні, виберіть картинку з написом «Мережеві підключення». Після чого правою кнопкою миші по з'явився зображенню двох комп'ютерів, з'єднаних кабелем і виберіть зі списку пункт «Властивості».
9
Потім перейдіть на вкладку «Загальні» і в розділі «Компоненти, що використовуються цим підключенням» виберіть рядок «Протокол Інтернету (TCP/IP)». В поля з'явилася форми впишіть налаштування з пам'ятки, яку ви отримали разом з договором.