Як грати в psp на телевізорі. Як підключити psp до телевізора.

Sony Playstation Portable набула великого поширення завдяки своїм функціоналом і великим можливостям. Вона дозволяє спілкуватися в Skype, слухати музику, дивитися фільми, грати у відеоігри. Більше того, PSP дозволяє робити все це на екрані практично будь-якого телевізора або монітора.
Вам знадобиться
  • - композитний кабель PSP;
  • - плагін RemoteJoy;
  • - USB кабель для підключення приставки до комп'ютера
Інструкція
1
Для підключення PSP до телевізора існує спеціальний компонентний кабель. Він продається в спеціалізованих салонах зв'язку і магазинах техніки. На одному його кінці знаходиться п'ять роз'ємів «тюльпан» (синього, зеленого, червоного, білого, знову червоного кольору). Інший кінець підключається до PSP.
2
Оберіть в меню приставки «Налаштування приєднаного екрану» пункт «Переключення введення відео». Можна запускати улюблені ігри або відео, і насолоджуватися.
3
Якщо не вдається знайти відповідний кабель, то можна скористатися можливістю грати на PSP за допомогою звичайного монітора з плагіном RemoteJoy.Скачайте плагін і скопіюйте файл RemoteJoyLite.prx в папку seplugins. У файлах vsh, game, game150, pops пропишіть рядок ms0:/SEPLUGINS/RemoteJoyLite.prx.
4
Зайдіть в Recovery Menu пристрої і активізуйте всі плагіни з ім'ям «RemoteJoyLite».
5
Підключіть кабель USB до PSP і комп'ютера. Вкажіть у вікні установника драйвера шлях до папки «LibUSB \ driver», після чого запускайте RemoteJoyLite_en.exe як звичайна програма Windows. Натискайте на PSP клавішу O і виберіть те, у що будете грати.
6
Для Windows Vista і Seven установка драйвера для PSP пройде трохи інакше. Після того, як система видасть повідомлення "Вставте диск, що постачається з пристроєм PSP Type B» виберіть пункт «Такого диска немає. Покажіть інші можливості »-« Виконати пошук драйверів на цьому комп'ютері ». Натисніть «Обзор» і вкажіть шлях до папки з драйверами для Windows. Якщо система видасть повідомлення «Не вдалося перевірити видавця цих драйверів» виберіть «все одно встановити цей драйвер».
7
Щоб зняти скріншот скористайтеся кнопкою клавіатури комп'ютера F11. Він з'явиться в папці програми Capture. Щоб увімкнути або відключити відображення картинки з екрану пристрою натисніть F3, а для виклику меню налаштувань натисніть клавішу Esc. Поєднання кнопок Alt і Enter дозволяє включати і відключати повноекранний режім.F12 записує відеоролики з гри.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=kM9y8QA86V8
Зверніть увагу
Як підключити PSP до телевізора? І так, якщо у Вас модель 2000, або 3000, то можливість підключення до телевізора є! Для цього Вам необхідний лише композитний кабель. Композитний кабель має на одному кінці роз'єм для PSP, на іншому п'ять «тюльпанів», сумісних з усіма сучасними телевізорами.
Корисна порада
Потреба підключити psp до телевізора, напевно, є у всякого геймера, тому як це дає майже необмежені можливості і на порядок збільшує реалістичність ігор. Щоб не помилитися у процесі підключення psp до телевізорів, необхідно спочатку ознайомитися з докладною інструкцією, яка додається до кожної ігрової консолі, - тим більше, що застарілі моделі не дозволяють взаємодіяти з іншими приладами.