Як купити кімнату в комуналці.

У вас з'явилися кошти, але їх недостатньо для покупки повноцінної квартири? Що ж в даному випадку варто спробувати купити кімнату в комуналці. Тим більше що, незважаючи на привабливі кредити, що видаються нашими банками при негативній різниці між зростанням інфляції і доходів населення в нашій країні, ви розумієте, що краще синиця, ніж журавель ... Звичайно ж, краще купити повноцінну квартиру, але перед цим необхідно зважити всі позитивні і негативні моменти, а головне зможете ви погасити отриманий для цих цілей кредит. Зараз ми з вами розберемося з тим, що необхідно зробити для того, що б купити кімнату в комунальній квартирі? Робимо наступне.
Інструкція
1
За відсутності коштів беремо кредит в одному з великих банків: ощадбанку, ВТБ 24 або іншому, але це не важливо, головне уважно вивчити процентні ставки і тверезо оцінювати свої можливості, в даному випадку до «дикого заходу» нам ще далеко. Тут так само необхідно зрозуміти, що крім основних документів правління банку зажадає від вас дані про історію будинку (дати побудови та реконструкції, планованих строках зносу і терміни його служби).
2
Знайдіть приватизовану житлову кімнату, виставлену на продаж, і попросіть продавця представити вам домову книгу за термін не менше 15 років з додатком завірених з неї виписок.
3
Отримайте виписку з єдиного державного реєстру (ЕГРП), що кімната ні ким не заперечується і не арештована судовими приставами.
4
Отримайте від продавця довідки про те, що він не є «бажаним» пацієнтом нарколога і психіатра, опитаєте сусідів.
5
Переконайтеся, що при вашій покупці треті особи не пред'являть вам ніяких претензій і що ні хто з членів комунальної квартири не хоче купити обрану вами житлову площу, отримаєте від них офіційну відмову. В іншому випадку, через нотаріуса, надішліть запит з повідомленням про ціну продаваної кімнати. Після закінчення місяця, відсутність бажання кого-небудь купити дану кімнату, дасть вам позитивний результат.
6
Тут необхідно пам'ятати, що даний запит повинен бути доведений до всіх членів комунальної квартіри.Бойтесь кімнат продаються через договір дарування, вірніше всього, що через певний час (термін тут ролі не грає) ви її втратите, а так само ні коли не купуйте частку в житловому приміщенні (юридично продавця це ні до чого не зобов'язує).
7
Якщо виконані всі перераховані вище умови, то, в установленому в вашому місті порядку, сміливо оформляйте куплену комунальну кімнату у власність.