Як запустити iso без диска. програма запуску исо диски.

Образ диска - це спеціальний тип архіву, який містить не тільки файли, але і точну інформацію про їх розміщення на диску. Для зберігання образів CD і DVD-дисків найчастіше використовують файли з розширенням ISO, так як в них ще й файлова система відповідає використовуваної на оптичних носіях системі ISO 9660. Для використання образу з ISO-файла не обов'язково переносити інформацію на диск - можна скористатися програмою -емулятором, яка змусить ОС вважати, що цей образ і є справжній оптичної диск.
Вам знадобиться
  • Програма Daemon Tools Lite
Інструкція
1
Оберіть будь-яку з програм, що імітують пристрою читання CD/DVD-дисків. Їх досить багато можна знайти в інтернеті. Наприклад, це може бути Alcohol 120%, Ultra ISO, PowerISO та інші. Нижче наведена послідовність дій при використанні програми Daemon Tools у версії Lite - вона безкоштовна, має російський інтерфейс і можливості, яких більш ніж достатньо для запуску образів дисків.
2
Скачайте, встановіть і запустіть програму, а потім клацніть правою кнопкою миші її іконку в області повідомлень панелі завдань (в «треї»). Цим ви відкриєте контекстне меню, в якому необхідно вибрати опції монтування образу диска.
3
Перейдіть у розділ «Virtual CD/DVD-ROM» в контекстному меню і розкрийте його єдиний пункт («Установка кількості приводів»). Виберіть у списку рядок «1 привід» - емуляції одного пристрою читання оптичних дисків достатньо для роботи з одним ISO-файлом. При необхідності ця версія може одночасно імітувати до чотирьох приводів і підтримувати роботу чотирьох образів диска.
4
Клацніть повторно значок Daemon Tools в треї правою кнопкою після того, як з екрану зникне панелька з написом «Оновлення віртуальних образів». У контекстному меню знову розкрийте розділ «Virtual CD/DVD-ROM» і наведіть курсор на інформацію, що з'явилася там рядок, який починається зі слів «Привід 0». У списку, що випав операцій клацніть пункт «Монтувати образ» і програма відкриє діалогове вікно пошуку і відкриття файлу.
5
Знайдіть потрібний ISO-файл і натисніть кнопку «Відкрити». Програма змонтує міститься в ньому образ диска в своє віртуальне пристрій читання і через кілька секунд він стане використовуватися операційною системою так само, як і звичайний диск. Крім того, що ОС знайде і активує програму автозапуску на цьому диску, він буде доступний і в Провіднику Windows як один із зовнішніх носіїв.
Зверніть увагу
Вам потрібно завантажити архів, розпакувати його і використовувати. Як працювати з програмою я розповім нижче. Після розпакування знайдіть файл UltraISO.exe і запустіть його. Ви повинні перед собою побачити це вікно. Для того щоб відкрити файл в iso форматі, натисніть: «Файл -> Відкрити» та виберіть файл, який потрібно відкрити. Вітаю вас, ви впоралися, тепер можете скопіювати файли, які зберігалися в iso файлі.
Корисна порада
Скачали какой то урок або курс з інтернету і не знаєте як запустити .ISO файл? Для .ISO файлу потрібна спеціальна програма, одна з таких - DAEMON TOOLS LITE, для персонального використання вона безкоштовна (коли будете встановлювати, виберіть «Free»).