Як виростити тюльпани в теплиці.

Тюльпани досить прості у вирощуванні навіть для новачків, варто лише слідувати спеціальним інструкціям. Так як для повноцінного розвитку квітів необхідна постійна температура, їх краще вирощувати в теплиці. Тюльпани можуть розмножуватися трьома способами: насіння, традиційні цибулини і дітки. Вирощуйте тюльпани в теплиці і радуйте своїх рідних і близьких красою цих ніжних квітів не тільки навесні і влітку, а й взимку.
Вам знадобиться
  • - цибулини тюльпанів,
  • - теплиця,
  • - пісок,
  • - перегній.
Інструкція
1
Якщо розмножувати тюльпани за допомогою насіння, квітів доведеться чекати дуже довго, тому що вперше вони зацвітуть тільки через п'ять років. Цей спосіб найчастіше використовується в наукових цілях для схрещування та отримання нового сорти тюльпанів. Для повноцінних квітів необхідні цибулини, які зберігають у темному прохолодному місці до висаджування ранньою весною в теплицю.
2
Проте варто пам'ятати певне правило цвітіння: з моменту посадки цибулин і до їх цвітіння проходить близько двох місяців. Цибулини повинні бути щільні і великі, не менше трьох сантиметрів у довжину.
3
Грунт вимагає особливої підготовки, оскільки тюльпани ростуть найкраще в суміші піску, землі та перегною. Для цього береться 40% перегною і по 30% землі та піску.
4
Висаджувати цибулини потрібно по три штучки, але таким чином, щоб вони не стикалися. Верхня частина цибулини повинна трохи виглядати з землі, повністю закопувати їх не потрібно. Якщо зробити так, то процес росту рослини піде набагато швидше.
5
Теплиця повинна бути оснащена спеціальним термодатчиком, який буде регулювати і контролювати температурний режим. Необхідно підтримувати постійну температуру в 12 градусів, саме вона вважається оптимальною для вирощування тюльпанів у теплиці.
6
Поливати тюльпани потрібно водою, нагрітою також до дванадцяти градусів. Якщо ви використовуєте воду з водопроводу, її потрібно відстоювати кілька діб для того, щоб випарувалися різні хлорні сполуки. Грунт повинен бути постійно вологим, але не сухим і не дуже мокрим.
7
Після того, як квіти відцвітуть або ви їх зріжете, не припиняйте догляд за рослинами. Продовжуйте їх поливати до тих пір, поки вони повністю не зів'януть, так як в цей момент відбувається дозрівання цибулин, які потрібно буде викопати, обсушити і відправити на зберігання. Наступної весни ці цибулини можна висадити на ділянці.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3EXlc_xoeYs
Зверніть увагу
Але сучасні технології дозволяють тепер вирощувати цю квітку практично цілий рік. Тюльпани відноситься до кращих вигоночние рослинам. А влітку тюльпан впадає в стан глибокого спокою, але спокій цей тільки удаваний: в материнській цибулині за цей час формується новий квітка. Успіх вирощування тюльпанів залежить від правильного вибору місця посадки і відповідної підготовки грунту.
Корисна порада
Тому невгамовні ентузіасти знаходять способи «оживити» зиму, вирощуючи барвисті весняні квіти на підвіконнях. Серед цибулинних, що користуються популярністю для зимової вигонки, тюльпани займають не останнє місце. Важлива умова вдалого вирощування тюльпанів в домашніх умовах - підготовка посадкового матеріалу. Якщо ви будете брати його зі свого саду, викопуйте тюльпани, як тільки у них почнуть жовтіти листя.