Як вибрати хороші двері.

До питання вибору і покупки вхідний двері необхідно підходити з максимальною увагою. Адже сьогодні ціни на двері досить великі, і для багатьох невдала покупка - це даремно витрачена велика сума грошей. Мало хто може дозволити собі часто міняти вхідні двері, тому, щоб не помилитися з вибором і зробити вдалу покупку, вам потрібно знати наступні характеристики.
Інструкція
1
В першу чергу необхідно звернути увагу на конструкцію дверей. Перевірте товщину сталевих пластин і їх кількість. Як мінімум, двері повинні складатися з двох листів сталі товщиною в 1,5-2 мм. Інакше навіть підліток, озброївшись ломом, зможе відігнути пластини і без проблем зайти в будинок. Пам'ятайте про те, що сталеві листи самі по собі не гарантують захист будинку, вони повинні бути прикріплені до кількох вертикальним і горизонтальним ребрах жорсткості. Чим більше буде ребер, тим надійніше та якісніше буде двері.
2
Дверні петлі бувають двох видів: приховані і зовнішні. Перевага перших у наявності - їх неможливо спиляти. А в тому випадку, якщо ви придбали двері, обладнану зовнішніми петлями, переконайтеся в тому, що вони мають Протизнімні захист - навіть якщо петлі спиляють, ваші двері залишиться на місці завдяки спеціальним штирями.
3
Рекомендується купувати двері з як мінімум двома замками. Також для максимальної надійності необхідно купити двері, обладнану нічний засувкою, відкрити яку можна тільки зсередини. Якщо замки будуть різних систем, то це ще краще захистить ваш будинок. Крім того, існують спеціальні запори з можливістю перекодування. Це дозволить вам за допомогою певного пристрою перекодувати замок, щоб ніхто не міг відкрити двері ключами, які були втрачені.
4
Глазок повинен забезпечувати якомога більший огляд - це в рази підвищить вашу безпеку.
5
Важливий і той факт, що двері, крім того, щоб забезпечувати безпеку, повинна зберігати тепло і затишок будинку. Для цього між сталевими пластинами обов'язково повинен бути присутнім якісний ущільнювач - він служитиме тепло- і звукоізоляцією. З боків двері можуть бути встановлені спеціальні магнітні ущільнювачі, завдяки їм двері закриватиметься щільно і м'яко.