Як вивчити англійську за рік.

Англійська мова зараз потрібен усім, хто не хоче спілкуватися жестами за кордоном або при зустрічі з іноземцями. Потрібно займатися якомога більш інтенсивно, особливо якщо у вас немає можливості спілкуватися з носіями мови. Але вивчити мову за рік цілком реально.
Інструкція
1
По-перше, потрібно скласти різні програми підготовки, які будуть змінюватися в залежності від того, чи самостійно ви будете навчатися або під чиїмось пильним керівництвом. Вибір залежить цілком від вас: ви з легкістю підкоряєтесь чужим рекомендаціям або вас це виводить з себе? Можливо, краще купити самовчитель, скачати відеоматеріали, оподаткуватися книгами і вчити самому? Якщо у вас сильна воля, якщо ви відчуваєте, що поодинці досягнете більшого, то тоді прапор вам в руки.
2
Якщо ви пішли на курси або знайшли собі репетитора, не обмежуйтеся тим, що дає вам викладач. Намагайтеся якомога більше займатися і у вільний час. Адже у багатьох на вивчення мови йдуть роки тільки тому, що вони не ставлять перед собою мети. Якщо у вас є мета, то ви і займатися будете відповідно: зайві півгодини в день, годину в день. Шукайте матеріали в інтернеті, купуйте книги, які, як вам здається, ще складні для вас і потихеньку починайте їх освоювати.
3
Найкраще для самостійної роботи вибирати книги і фільми, спочатку адаптовані і спрощені, потім - в оригіналі. Якщо ви скачали фільм, то дивіться його з субтитрами, переводите слова, а потім відключіть всякі підказки і намагайтеся зрозуміти, про що говорять героі.Еслі хочете навчитися швидко говорити, можна також вдатися до допомоги фільмів. Увімкніть субтитри і повторюйте слова героїв так само швидко, як вони кажуть. Спочатку буде складно, але потім стане легше, крім того, в реальне життя ви вже вийдете з цієї дуже цінної здатністю - говорити швидко.
4
Ще один важливий момент - лексика. Заучувати її вам в будь-якому випадку доведеться самостійно, навіть якщо ви займаєтеся з викладачем. Не потрібно зубрити слова, які вам ніколи не знадобляться. Умійте відсіяти подібні лексичні одиниці і віддавайте перевагу таким, які ви зможете застосувати в будь-якій ситуації. Тому якщо ви тільки почали вивчати англійську, але вже випереджаючи час, купили книжку поскладніше, вивчіть спочатку той матеріал, який вам задав викладач, а потім вже звертайтеся до виписаним зі складного посібники.
5
Так як у вас є всього рік на вивчення мови, складіть своєрідну програму. Звичайно, самостійно вам цього не зробити: зверніться до того, хто знається на цьому. Нехай він порадять вам, як раціонально розподілити свої сіли.Помніте, що кожна людина по-своєму розуміє словосполучення "вивчити мову". Для когось достатньо освоїти пару базових виразів, а комусь потрібна складна ділова лексика або побіжний розмовна англійська на рівні носія мови.