Як підібрати зачіску для свого типу обличчя.

Правильно підібрана зачіска приховає всі ваші недоліки і підкреслить достоїнства. Але навіть сама модна, але обрана без урахування вашого типу особи нюансів, вона може зіпсувати весь ваш зовнішній вигляд.
Інструкція
1
Всього існують п'ять типів особи: квадратне, трикутне, овальне, кругле і прямокутне. Визначте, до якого типу відноситься ваше.
2
Овальне обличчя вважається ідеальним. Зазвичай при такому типі особи ширина чола відповідає ширині скул. Тому якщо ви власниця таких рис і у вас немає явних недоліків, то вибирайте будь-яку зачіску і стрижку. Причому можете міняти зачіску так часто, як вам цього захочеться, і найнесподіванішим чином.
3
Якщо ви володієте круглим обличчям, то краще стригите чубок коротший. Можете повністю коротко підстригтися. Уникайте об'ємних укладок, що не зачісувати волосся назад від обличчя.
4
Якщо у вас обличчя прямокутної форми, то вам краще лоб не відкривати, тому носите пряму довгу чубок (до рівня брів). Волосся краще розпускати, щоб вони закривали вуха, це візуально зробить ваше обличчя вже. Проділ бажано робити прямим. Також можете вибрати пишну зачіску. Експериментуйте з асиметричними варіантами, які прибирають зайве і підкреслюють лише потрібне.
5
Володіючи трикутним типом особи, пом'якшите різкий перехід від широкого лоба до вузького підборіддя довгою чубчиком, підстриженою навскоси. Ідеальною стрижкою для вас буде каре. Робіть прямий або косий проділ. Бічні пасма волосся підстрижіть сходинками і укладіть усередину. Найширшу частину зачіски робіть на рівні мочок вух. Якщо ви хочете підкреслити форму свого обличчя, то використовуйте високу зачіску з довгою чубчиком.
6
Якщо все ж виникають якісь складнощі в підборі своєї зачіски, скористайтеся спеціальними програмами, які легко можна скачати з інтернету. Завантажте туди свою фотографію і експериментуйте з пропонованими моделями.
7
Для створення індивідуального і неповторного образу зверніться до професійного перукаря, який врахує не лише форми вашого обличчя, але і безліч інших нюансів.
Кожен сезон змінюється мода на зачіски. Більшість жінок за нею просто не встигають. А як встигнути, якщо цього літа в фаворі грайливі тіціановие кучерики, а вже восени - вишукано-гладке каре шоколадного кольору? Щоб не видихнути в гонитві за мінливою модою, а, тим паче, не стати її жертвою, позбувшись волосся через нескінченні маніпуляцій з ними, варто прийняти два постулати. Перший говорить, що волосся зобов'язані бути доглянутими. Другий - що зачіска повинна: а) бути і б) підходити до типу особи. Розберемося з останнім.
Інструкція
1
Овальне ліцоБаришням з ідеальною овальною формою обличчя неймовірно пощастило. Їм підходять абсолютно будь-які типи зачісок: короткі, довгі, симетричні, асиметричні, пишні, гладенькі та інші.
2
Округле ліцоКруглоліцим жінкам рекомендовані гладкі зачіски короткі або середньої довжини. Прямі проділи абсолютно протипоказані власницям невиражених підборідь і округлих щічок.
3
Квадратне ліцоЦель зачіски для квадратного особи - зорово заузить його, зробити витонченіше. Тут на допомогу прийдуть стрижки середньої довжини (до підборіддя), гладке волосся вздовж щік, що прикривають кути нижньої щелепи. Відмінно скрадають незграбність особи косі проділи. Протипоказання: волосся, зачесане назад і зачіски, максимально відкривають обличчя.
4
Прямокутне ліцоДля прямокутного обличчя краще вибирати зачіску середньої довжини з косою чубчиком, косим проділом, пишними локонами. До двору доведеться будь-який з перукарень прийомів, який візуально порушить симетрію і незграбність личка.
5
Трикутне ліцоДля осіб «сердечком» підходять короткі пишні зачіски з кокетливими чолочкою середньої довжини. А ось гладко зачесане волосся і короткі чубчика, що відкривають лоб, дамам з трикутними личками не підходять абсолютно.
6
Вузьке подовжене ліцоДлінние чубчика, пишні локони - ось, що прописали стилісти власницям видовжених вузьких осіб. Довжина стрижок для узколіци дам - до середини щік або мочки вуха.
7
Варто пам'ятати, що вибір зачіски повинен бути заснований не тільки на типі особи, структурі волосся, але і на особливостях фігурі. Так, панночкам з «хлоп'ячої» фігурою варто уникати коротких стрижок, а ось «Дюймовочка» ростом 150 см довге розпущене волосся перетворять на дитину, яку ніхто не стане приймати всерйоз. Дамам надто фігуристим і вигинисті не варто підкреслювати свої форми зачіскою з прямим волоссям.
Корисна порада
До речі, за допомогою стрижки можна скорегувати не тільки форму особи, а й деякі його особливості. Так, наприклад, капловухість добре скрадають пишне волосся і короткі стрижки до плечей або до шиї. Пишна зачіска і довга чубчик візуально зменшувати задовгий ніс.