Як назвати свою компанію. придумати назву компанії.

При виборі назви для вашої компанії варто, насамперед, подумати про клієнтів, про те, яка у вас буде цільова аудиторія. Визначившись з нею, вам буде легше придумати назва, що викликає у клієнтів позитивні емоції і привертає увагу - тоді вони точно не пройдуть повз.
Інструкція
1
Навіть складно уявити, скільки компаній носять не оригінальні, важкі для і важко запам'ятовуються назви. Кафе "Аліна", компанія з продажу меблів "Омега-С" ... Клієнт кафе "Аліна", якщо його тільки не вразять в ньому якоїсь екзотичної кухнею, через тиждень і не згадає, що ходив саме в кафе "Аліна" , а не "Марія" або "Ельвіра". Назва компанії "Омега-С" безглуздо і не асоціюється з продажем меблів або будь-яких інших товарів. Важливо, щоб назва вашої компанії легко запам'ятовувалося, легко вимовлялося і не мало аналогів.
2
Те, що буде викликати позитивні асоціації у клієнтів зрілого віку, здасться молоді нудним. Тому у кафе-бару, розрахованого на молодь, повинно бути інша назва, ніж у кафе-бару для більш дорослих і респектабельних людей. Хороший спосіб - придумати кілька назв і показати їх представникам цільової аудиторії. Тоді аудиторія зробить вибір сама. Або навіть придумає альтернативна назва.
3
Не варто називати компанію своїм ім'ям або ім'ям одного, подруги, родича і т.п. Раптом щось не склалося, і вам захочеться продати свій бізнес? Продати компанію "Цвєткова" складніше, ніж компанію "100 троянд". Крім того, імена, як правило, не оригінальні.
4
Якщо ви хочете дати своїй компанії назва іноземною мовою, обов'язково дізнайтеся, що означає ця назва. Нерідкі випадки, коли власники бізнесу підбирали просто "гарне" іноземне слово, а насправді воно позначало щось зовсім не відноситься до їх бізнесу або навіть неприємне, безглузде.
5
Гарне назва - оригінальна назва. Тільки індивідуальність допоможе виділити компанію в конкурентному середовищі. Іноді успішно придумані, оригінальні назви стають повсякденно уживаними поняттями, які позначають якусь функцію або предмет. Наприклад, чому ми вже рідко говоримо "откопировать", а не "відксерити"? Ми звикли, що краще за всіх копіює фірма Xerox.
6
Можна спробувати підібрати назву компанії самостійно, а можна вдатися до послуг фахівця - неймери. Ринок нейминга в нашій країні поки не дуже розвинений, в основному власники бізнесу звертаються або в розкручені рекламні агентства, які не тільки придумують ім'я, а й розробляють бренд компанії або продукту, або до неймери-фрілансерам, які мають лінгвістичну освіту і досвід роботи по створенню назв . І той, і інший варіант має свої плюси і мінуси. Але якщо ви відчуваєте, що не можете придумати оригінальну назву компанії або у вас немає на це часу, краще все ж звернутися до фахівців. Нерідко від назви залежить набагато більше, ніж ми думаємо.