Як витягнути драйвери з системи. Як за допомогою driver genius pro вітащіть драйвера.

Якщо ви збираєтеся перевстановити операційну систему і не хочете зайвих складнощів з установкою драйверів для вашого комп'ютера, розумно буде зберегти драйвери пристроїв заздалегідь. Це дуже актуально для ноутбуків без диска відновлення операційки. Або коли комп'ютер не новий і кожен раз доводиться витрачати час на пошуки відповідного програмного забезпечення для нього. Причини можуть бути різними, але є простий і зручний спосіб вирішити це питання.
Вам знадобиться
  • Програма для резервного копіювання драйверів.
Інструкція
1
Скачайте програму для резервного копіювання драйверів. Однією з найбільш зручних на сьогоднішній день є десятим версія Driver Genius Professional. Є й інші утиліти, наприклад, Double Driver або SlimDrivers, але перша - лідер за швидкістю роботи і простоті використання без шкоди для якості. Завантажувати найкраще з перевірених джерел, наприклад з сайту розробника.
2
Встановіть завантажену утиліту. Виробляється ця операція натисканням на кнопки "Далі"/Next і "Готово"/Finish, залежно від версії, яка у вас опинилася. Запустіть програму з робочого столу або натисніть "Пуск"> "Всі програми"> Driver Genius (або ж будь-яка інша, яку ви завантажили і встановили).
3
Якщо у вас всі пристрої працюють без явних проблем, значить ваші драйвери в порядку і немає необхідності оновлювати їх. При запуску програма запропонує вам оновити/сканувати/перевірити поточний стан системи - закрийте вікно з цією пропозицією, або натисніть «Ні», в залежності від вашого інструменту збереження драйверів.
4
Знайдіть кнопку з написом «Резервувати драйвери»/«BackUp Drivers» і натисніть її. Розпочнеться сканування всіх встановлених в комп'ютері пристроїв, ця операція займає різний час - від трьох хвилин до півгодини.
5
У новому вікні з'явиться список з декількох категорій: «Поточні використовувані драйвери», «Оригінальні драйвери Windows» і «Драйвери відключених пристроїв». За замовчуванням всі категорії відзначені галочками, якщо ви не хочете зберігати будь-яку з цих груп - просто зніміть галочку з назви. Натисніть «Далі» у нижній частині вікна.
6
Наступний крок - налаштування архівування. Під написом «Тип резервного копіювання» виберіть зі списку рядок «Автоінсталлятор». Нижче виберіть місце, куди будуть збережені драйвери, натисніть на кнопку «Обзор», щоб вибрати певне місце, наприклад флеш-накопичувач, або інший розділ жорсткого диска. Навпаки кнопки «Обзор» вказана папка, в якій буде ваш архів.
7
Натисніть кнопку «Далі», щоб запустити процес копіювання. На витяг драйверів з системи програмою знадобиться час, залежно від швидкості роботи комп'ютера. Не завершуйте дії утиліти і не вимикайте ПК. Закрийте вікно програми після повідомлення про успішно завершеному завданні. Тепер у вас є архів з усіма необхідними драйверами.
Незважаючи на те, що драйвера зазвичай оформляються архівів, нерідко можна зустріти файли, які заархівовані додатковою програмою. У таких випадках для витягання драйвера на вашому комп'ютері має бути встановлено відповідне ПЗ.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, архіватор WinRAR.
Інструкція
1
Розпакування драйвера , оформленого в саморозпаковується архіві. Щоб витягти подібний драйвер, вам необов'язково встановлювати на комп'ютер якесь додаткове програмне забезпечення. Система автоматично виконує витяг і установку драйвера на ПК. Щоб витягти подібний тип драйвера , вам потрібно запустити його з правами адміністратора. Для цього клікніть по файлу правою кнопкою миші і перейдіть за посиланням «Запуск від імені». Поставте у вікні, прапорець навпроти пункту «Адміністратор» та натисніть кнопку «ОК». Драйвер буде витягнутий і встановлений на комп'ютер.
2
Якщо драйвер заархівований додатковою програмою, ви можете витягти його, встановивши на свій комп'ютер профільне додаток WinRAR. Цей додаток ви можете скачати в інтернеті, скориставшись будь-якою системою пошуку. Як тільки ви виконаєте завантаження архиватора на комп'ютер, вам необхідно здійснити його комплексну перевірку на наявність вірусів. Якщо інсталяційний файл не заражений, встановіть його на ПК, перезавантаження системи необов'язкова.
3
Як тільки ви встановите WinRAR, відкрийте архів з драйвером. Натисніть на папці драйвера лівою кнопкою мишки і, утримуючи її, перетягніть папку на робочий стіл. Файл буде звільнений від архіву. Тепер ви зможете витягти драйвер. Для цього вам необхідно виконати з файлом ті ж дії, які раніше описувалися в першому кроці. Відзначимо, що для правильної роботи витягнутого драйвера , після його установки обов'язкове перезавантаження операційної системи. В іншому випадку встановлене розширення зможе працювати некоректно.