Як скласти крінолін. Крінолін своїми руками.

Крінолін є невід'ємною частиною костюма певних категорій. До таких категорій відносяться театральні та історичні костюми, а також весільні та вечірні сукні. Спідниця з криноліном виглядає дуже красиво, аристократично, урочисто, але от місця сам крінолін займає багато. Добре, якщо костюм висить у музеї і там передбачено достатньо місця для цієї пишної спідниці, а якщо в театрі в цьому сезоні грають іншу п'єсу і потрібно місце для інших костюмів. Або, що ще актуальніше, крінолін для весільного або вечірнього плаття займає в квартирі стільки місця, скільки не кожен може собі дозволити.
Інструкція
1
Єдиний вихід заощадити простір - це скласти крінолін і прибрати на полицю. А саме це і є основною складним завданням. Правила складання крінолінів ніде не описані. Можна, звичайно, звернутися в ательє, де займаються виготовленням крінолінів, а таких небагато, і навіть не в кожному місті. А можна спробувати самим скласти цей каркас для спідниці.
2
Якщо ви купили крінолін в зібраному вигляді, не намагайтеся запам'ятати як він буде розбиратися, коли ви дістанете його з упаковки. Це відбудеться настільки швидко, що ви точно нічого не встигнете зрозуміти і тим більше запам'ятати.
3
Для початку згадайте, як складаються корзини для іграшок, кошики для білизни і всілякі дитячі намети. В основі цих виробів дріт. В основі кріноліну іноді теж використовують дріт, але найчастіше, звичайно регілін. Він за своїми властивостями в каркасі кріноліну дуже схожий на дріт.
4
Якщо у вашому кріноліні три кільця або менше, оперуйте відразу всіма наявними кільцями. Покладіть їх один на одного, візьміть як кермо автомобіля, поверніть так, щоб вийшла вісімка. Поверніть отриману вісімку зворотною стороною і покладіть її окружності один на одного. Після цього помістіть крінолін в спеціальний мішок, зав'яжіть і можете прибирати на зберігання.
5
Якщо у вашому крінолін більше трьох кілець, для кожної дії беріть по два. Самостійно ви не впораєтеся, тому подбайте, щоб поруч був хтось, хто зможе потримати крінолін, а згодом і мішок для нього.
6
Складіть кільця один на одного, візьміть два верхніх і складіть їх вісімкою, поверніть вісімку зворотною стороною, з'єднайте її окружності і попросіть помічника потримати їх в складеному стані. Акуратно також складіть наступні два кільця, але вже в інший бік. Коли всі кільця зібрані, закрийте шари, як книжку і помістіть в мішок для зберігання кріноліна.Когда крінолін знову знадобиться, розправте його і дайте трохи повисіти і розпрямитися.